آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال علیه متخلفین لیگ دسته اول و جام حذفیبه گزارش روز چهارشنبه فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم سردار بوکان و نفت مسجد سلیمان از سری رقابت های جام حذفی فوتبال کشور که روز 29 مرداد ماه برگزار شد، از سوی سعید رمضانی، مربی تیم سردار بوکان تخلفاتی مبنی بر اعتراض به نحوه داوری رخ داد. وی طبق بند 5 ماده 66 آیین نامه انضباطی به توبیخ کتبی محکوم شد.
در دیدار دو تیم اکسین البرز و ملوان بندر انزلی در هفته دوم لیگ دسته اول برگزار شد، از سوی علیرضا لطیفی سرمربی تیم اکسین البرز به دلیل اعتراض به داور بازی که منجر به اخراجش شد به توبیخ کتبی و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم ملوان بندر انزلی نیز به خاطر تخلفات برخی از تماشاگران منتسب به این تیم، اهانت و پرتاب بطری آب به داخل زمین بازی طبق ماده 79 آیین نامه انضباطی جمعا از بابت فحاشی و پرتاب بطری به پرداخت 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
تیم اکسین البرز نیز به خاطر اهانت تماشاگران به داور بازی باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
در دیدار تیم های صنعت مس رفسنجان و آلومینیوم اراک از سوی تماشاگران تیم مس رفسنجان تخلفاتی مبنی بر پرتاب بطری آب و فحاشی به داور بازی رخ داد. این تیم باید 70 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
تیم آلومینیوم اراک نیز به خاطر داشتن 5 بازیکن اخطاری، به مبلغ 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. مربی تیم آلومینیوم اراک نیز به خاطر رفتار غیرمسئولانه که منجر به اخراجش شد، با توبیخ کتبی کمیته انضباطی رو به رو شد.
همچنین سرپرست تیم آلومینیوم اراک نیز به خاطر رفتار زننده با تماشاگران پس از پایان بازی، به توبیخ کتبی و 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
مهدی جاهی بخشی، مربی تیم ایران جوان بوشهر در دیدار تیمش برابر بادران تهران تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور که منجر به اخراجش شد، انجام داد. وی بل توبیخ کتبی کمیته انضباطی رو به رو شد.
دیدار تیم های شهرداری ماهشهر و شهرداری تبریز برگزار و از سوی محمد علیپور مربی تیم شهرداری تبریز تخلفاتی مبنی بر اعتراض به تصمیمات داوری که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به تذکر کتبی محکوم شد.
تیم شهرداری ماهشهر نیز به دلیل تخلفات تماشاگرانش مبنی بر پرتاب بطری به داخل زمین و نیمکت تیم مقابل، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
آرای صادره قطعی است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی * 1528 *
خبرنگار: حسن تمیمی انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید