اجرای بیش از 25 رزمایش در سال/ برگزاری رزمایش جنگال در ناوگان جنوببه گزارش ایرنا دریادار حبیب الله سیاری روز سه شنبه در حاشیه برگزاری مراسم استقبال از ناوگروه اعزامی به مسابقات 2017 ارتش های جهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سالانه رزمایش های مختلف در دریای شمال و جنوب و در تخصص های مختلف انجام می شود .
وی افزود: بیش از 25 رزمایش برای هر سال برنامه ریزی و اجرا می شود که در نهایت، با برگزاری رزمایش بزرگ ولایت در سه ماهه چهارم هر سال، به جمع بندی می رسیم.
دریادار سیاری با اشاره به برگزاری رزمایش جنگال در منطقه سوم دریایی نبوت در 2 روز آینده ادامه داد: برگزاری این رزمایش ها برای نیروی دریایی ارتش، بسیار ارزشمند است چرا که با توجه به سطح بالای دانش و مهارت موجود در زمینه های مختلف بین پرسنل نیروی دریایی خصوصا در رابطه با جنگ های الکترونیک، می تواند گام های مصمم ما را برای دفاع از هرگونه تعدی در دریا مقاوم کرده و ما را به توانمندی های مورد نظر برساند .
وی با اشاره به الحاق تجهیزات و ادوات مختلف در ناوگان شمال و جنوب در آینده نزدیک افزود: نیروی دریایی ارتش به آن میزان از توانمندی در ساخت تجهیزات رسیده که مبتنی بر نیاز و با تکیه بر ظرفیت های داخلی ، هر گونه تجهیزات مورد نیاز را در دستور کار قرار دهد.
به گزارش خبرنگار ایرنا ناوگروه اعزامی ناوگان شمال به مسابقات 2017 ارتش های جهان (جام دریا) در کشور روسیه با کسب مقام دوم این دوره از مسابقات صبح امروز (سه شنبه) به میهن اسلامی بازگشت.
بندرانزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده و منطقه چهارم دریایی امام رضا(ع) و ناوگان شمال، در این شهر ساحلی مستقر است.
خبرنگار: رضا اکبری ** انتشاردهنده: امیرحسین کبیری
7471/2007انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید