احداث باند اول بزرگراه دامغان- جندق 50 میلیارد ریال اعتبار نیاز داردعلی اصغرمجد روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: طرح جاده دامغان- جندق در دولت سازندگی به بهره برداری رسید که لازم است با توجه به افزایش ترددها، با تخصیص اعتبار، آغاز اجرای طرح بزرگراه در این مسیر عملیاتی شود.
وی گفت: در زمان بهره برداری از این محور که یکی از محورهای ارتباطی شمال به جنوب کشور است سالانه یک میلیون مسافر تردد می کردند اما اکنون حجم تردد در این محور سالانه به 10 میلیون مسافر افزایش یافته است.
وی خاطرنشان کرد: محوردامغان- معلمان- جندق به طول 240 کیلومتر به عنوان بخشی از مسیر ارتباطی اصلی شمال به جنوب کشور از محورهای مواصلاتی مهم و حساس شهرستان دامغان و بین استان های سمنان و دامغان است که باید برای افزایش ایمنی و کاهش تلفات جاده در این محور برنامه های جامع و راهبردی اتخاذ شود.
فرمانداردامغان تصریح کرد: سالانه بیش از 15 درصد از تصادفات جرحی و منجر به فوت در محورهای استان سمنان در جاده دامغان- معلمان- جندق اتفاق می افتد که لازم است با ایمن سازی، در کاهش تلفات از این دست تلاش کرد.
مجد گفت: این محور اکنون به‌صورت یک باند رفت و برگشت بوده اما درصدد ارتقاء مشخصات این جاده به بزرگراه در قالب 2 باند مجزا هستیم.
طول محور دامغان ـ معلمان ـ جندق به عنوان محور اتصالی استان سمنان به اصفهان از دشت کویر 270 کیلومتر است که 240 کیلومتر آن در استان سمنان و 30 کیلومتر در استان اصفهان قرار دارد.
660 کیلومتر از بزرگراه 860 کیلومتری تهران- مشهد در استان سمنان واقع شده است، استان سمنان با 97 هزار و 491 کیلومتر مربع وسعت رتبه ششم را در بین دیگر استان های کشور به لحاظ وسعت دارد.
7339/6103 خبرنگار: محمدرضا یوسف نژاد ** انتشار دهنده: مصطفی دهقان
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.انتهای پیام /*

‘;$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “”+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}
function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}ارسال به دوستان
پاسخی بگذارید