احداث سالانه 200 هزار واحد مسکونی در روستاهاحجت الاسلام محمدعلی رضایی روز پنجشنبه در نخستین روز از بزرگداشت هفته دولت در حاشیه آیین افتتاح 20واحد مسکونی در شهرستان کنگان استان بوشهر در گفت وگو با ایرنا افزود:از برکات حساب 100 حضرت امام (ره) و خدمات بنیاد مسکن در محرومیت زدایی و احداث مسکن برای اقشار آسیب پذیر است.
وی یادآورشد: احداث منازل مسکونی در شهرها نیز از دیگر فعالیت های بنیاد مسکن است که با امضای تفاهمنامه با نهادهای حمایتی در سطح کشور در حال اجراست.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود: سهم استان بوشهر در سال جاری 2500 واحد مسکن روستایی است که تاکنون قریب 2 هزار واحد آماده و واگذار شده است.
این مقام مسئول یادآورشد: از 20 واحد مسکونی افتتاح شده در شهرستان کنگان ، 10 واحد به طلاب فاقد مسکن و 10 واحد نیز به مددجویان و اقشار آسیب پذیر فاقد مسکن واگذار شده است.
رضایی گفت: حل مشکل مسکن اقشار آسیب پذیر در کل کشور در جهت تحقق فرمان امام راحل و منویات خلف صالح ایشان رویکرد مهم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است که پیش بینی می شود در آینده نه چندان دور بصورت کامل محقق شود.
همزمان با نخستین روز از هفته دولت در آیینی با حضور قایم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور و مسئولان محلی پروژه 20 واحدی مسکونی در شهر بنک کنگان افتتاح شد.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر در حاشیه این آیین در گفت وگو با ایرنا گفت: این پروژه 20 واحدی در زمینی به مساحت 1500 متر مربع در 5 بلوک به مساحت 378 متر مربع احداث و به بهره برداری رسید.
حمید حیدری بریدی افزود: این واحدها با زیربنای 95 متر مربع در سال 94 شروع و با اعتبار16 میلیارد و 800 میلیون ریال از محل آورده های مردمی و تسهیلات بانکی به بهره برداری رسید.
7208/ 6045** خبرنگار: ابوذر حسین پور ** انتشار دهنده: اکبر اقبال مجردانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید