استاندار چهارمحال و بختیاری پیگیر روند اجرای طرحهای استان در سطح ملی شدبه گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی روز یکشنبه پس از سفر به تهران و دیدار با مسوولان وزارتخانه های و سرمایه گذاران تاکید کرد: در نشست با معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی طرح های زیربنایی استان به ویژه در بخش راه و مسکن پیگیری شد.
وی افزود: تسریع در روند اجرایی طرح ملی راه آهن اصفهان – شهرکرد – اهواز به عنوان یکی از طرح های ملی و راهبردی چهارمحال و بختیاری در این نشست مورد تاکید قرار گرفت.
سلیمانی دشتکی گفت: در نشست با سرمایه گذاران حوزه های مختلف اقتصادی طرح های توسعه گردشگری منطقه چغاخور، صنایع پائین دستی پتروشیمی و طرح های آمونیاک و آهک برای جذب سرمایه گذار مطرح شد.
به گزارش ایرنا، طرح توسعه گردشگری و طرح راه آهن ملی اهواز – شهرکرد- اصفهان به عنوان دو طرح مصوب سفر رئیس جمهوری و هیات دولت به چهارمحال و بختیاری است.
ستادهای اقتصادی در چهارمحال و بختیاری تمامی زمینه ها برای جذب سرمایه گذار را فراهم کرده اند و استاندار به مدیران و فرمانداران اعلام کرده است بدون هیچ بروکراسی اداری زمینه جذب سرمایه گذاران برای ایجاد اشتغال در استان را فراهم کنند.
خبرنگار: وحید رئیسی دهکردی** انتشار دهنده: محمود رئیسی
/2097/7362انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید