استقبال از بازیکن تیم ملی والیبال نوجوانان در قوچانبه گزارش ایرنا، تیم والیبال نوجوانان کشور در رقابت های جهانی بحرین به مقام قهرمانی رسید.
فرماندار قوچان در مراسم استقبال از بازیکن قوچانی تیم ملی والیبال نوجوانان گفت: در 6 ماه گذشته هر ماه شاهد حضور یک جوان دلاور، پهلوان و با اخلاق قوچانی در عرصه های قهرمانی ورزشهای ملی و جهانی بوده ایم و امروز نیز شاهد شکوفایی یکی از استعدادهای بزرگ قوچان در عرصه والیبال هستیم.
علیرضا قامتی افزود: جوانان کشور امروز در میدان ورزش پرچم جمهوری اسلامی را در جهان برافراشته نگهداشته اند.
وی با بیان اینکه باید به جوانان در عرصه های مختلف اعتماد کنیم اظهار کرد: ‘پوریا یلی’ به عنوان مشاور فرماندار در امور ورزش جوانان انتخاب شده است تا با تفکر و اندیشه ژرف در این زمینه قدم های بیشتری برداشته شود.
وی گفت: کسب این پبروزی ها کار را برای مسئولین در انجام وظایف سخت تر می کند لذا برای پیشبرد اهداف باید همه توان خود را در این راستا به کار گیریم.
قامتی افزود: در سال جاری 35 میلیارد ریال به ورزش این شهرستان تخصیص یافته که نیازمند پیگیری های اداره ورزش و جوانان برای جذب آن است.
در این مراسم اعضای شورای اسلامی شهر، مسئولین و مردم ورزش دوست قوچان حضور داشتند.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع اخبار منتخب در همه حوزه‌های خبری و تصویری فعال است.
7501 / 6053 خبرنگار: حبیبه احسنی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدمانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید