امام جمعه شهرکرد: دولت دوازدهم خلاقانه وارد میدان عمل شودبه گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام در خطبه های نماز جمعه شهرکرد اظهار کرد: با توجه به آغاز فعالیت دولت دوازدهم و در پیش بودن هفته دولت، انتظار می رود تا دولتمردان و مسئولان کنونی همچون گذشته، اقدامات و خدمات خلاقانه به جامعه ارائه کنند.
وی بر حفظ ارزشهای نظام و اصالت جمهوری اسلامی در این دولت تاکید کرد.
نکونام در ادامه جنایات وحشیانه داعش را نتیجه حمایت های آمریکا از این گروه تروریستی دانست و بیان کرد: این کشور مدعی مبارزه با تروریسم، در حمایت از گروه های تروریستی از هیچ کوششی دریغ نکرده است.
وی ادامه داد: داعش با شهادت محسن حججی درصدد ایجاد رعب و وحشت در دل مسلمانان بود، اما این اقدام آنان، کینه و دشمنی از آمریکا را در رگهای جوانان به جوش آورده است، به طوری که جوانان با شجاعت تمام در مصاف با این گروه تروریستی آماده جانفشانی در راه اسلام شده اند.
حجت الاسلام نکونام حمله 30 مردادماه نیروهای آمریکایی به مسجد الاقصی در 48 سال قبل را از دیگر جنایاتی نام برد که هیچگاه از ذهن مسلمانان پاک نمی شود و آن را فراموش نمی کنند.
وی افزود، مساجد کشور در طول انقلاب اسلامی مورد توجه بوده اما این توجه همچنان در شان و تراز نظام اسلامی ایران نیست که این مهم همت جوانان انقلابی و برنامه سازان دینی را برای انجام اقدامات لازم می طلبد.
نکونام همچنین از 31 مردادماه سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) و روز ازدواج یاد و اظهار کرد: تشکیل خانواده از ضروریات جامعه کنونی است.
وی با بیان اینکه دشمن بنیان خانواده را مورد هدف قرار داده است، تاکید کرد: زمینه ازدواج اسان باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
خبرنگار شکوفه سلیمانی**انتشار:جهانبخش صفری
8125/6021انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید