انجام موفق اولین عمل “میکرواینجکشن” پژوهشکده ابن سینا

معاون پژوهشی سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه گفت: با کامل شدن چرخه درمان ناباروری در مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری سازمان جهاد دانشگاهی، اولین عمل “میکرواینجکشن” به صورت موفقیت‌آمیز در این مرکز انجام شد.

به گزارش ایسنا، سید غلامرضا حسینی در این خصوص، گفت: این مرکز اولین مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی در غرب کشور است  که در راستای سیاست‌های ازدیاد جمعیتی و به منظور کمک به زوج‌های نابارور در منطقه و جلوگیری از تحمیل هزینه‌های سنگین در مراجعه به مراکز در شهرهای بزرگ راه‌اندازی شده است.

وی ادامه داد: در این مرکز در بخش‌های مجزا به صورت همزمان تمامی فرایندهای درمان ناباروری با بکارگیری دانش تخصصی پزشکان و متخصصان مجرب استان و پژوهشگاه رویان انجام می‌پذیرد.

معاون پژوهشی سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه افزود: بخش‌های فعال در این مرکز شامل کلینیک فوق تخصصی زنان و نازایی، کلینیک فوق تخصصی ناباروری مردان، کلینیک مشاوره ناباروری و سلامت جنسی، بخش IVF و ICSI  شامل آزمایشگاه جنین شناسی، اتاق عمل IVF و ریکاوری، بخش IUI شامل آزمایشگاه آندرولوژی  و واحد انتقال IUI، سونوگرافی،آزمایش‌های روتین Semen analysis، مشاوره تغذیه، مشاوره ژنتیک، مشاوره جنین شناسی ومشاوره روانشناسی است.

حسینی در پایان خاطر نشان کرد: آمادگی داریم  با توجه به تجهیز به روز این مرکز و همکاری بهترین متخصصان درمان ناباروری، پذیرای زوج های نابارور استان باشیم.