اولین بخشنامه کرباسیان:پیام تبریک وگل نفرستیدبه گزارش روز دوشنبه ایرنا از وزارت امور اقتصادی و دارایی، «مسعود کرباسیان» در این بخشنامه، مدیران تابعه این وزارتخانه را به پایبندی به اهداف اقتصاد مقاومتی و تقویت انضباط مالی در مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی توصیه کرده است.
وی کاهش مکاتبات زائد و غیر ضرور درون و برون وزارتخانه ای را از مصادیق پایبندی به اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.
کرباسیان با ابراز قدردانی از مدیران این وزارتخانه از آنان خواست از ارسال هر گونه پیام تبریک، تاج گل و یا سایر اقدامات مشابه و یا درج آگهی تبریک در رسانه ها خودداری کنند.
وزیرامور اقتصاد و دارایی دولت دوازدهم تاکید کرد: انتظار می رود این رویه در خصوص سایر موارد مشابه مانند اعیاد و مناسبت های ملی و دینی نیز رعایت شود زیرا به یقین بهترین شادباش و محبت همکاران برای اینجانب همان ارائه پیشنهادات و نقدهای اصولی است که بتواند در حوزه های مختلف وظایف تعیین شده برای این وزارتخانه، منشا تحول، ارتقا بهره وری و اصلاح امور در راستای ارائه خدمات شایسته به مردم میهن مان شود.
به گزارش ایرنا، کرباسیان روز گذشته با اخذ 240 موافق، 31 مخالف و 15 رای ممتنع و 2 رای باطله از مجموع 288 رای ماخوذه توانست نظر مجلس را برای تصدی این وزارتخانه با خود همراه کند و سکان وزارت امور اقتصادی و دارایی دولت دوازدهم را بعهده گیرد.

برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
اقتصام **2025**1561** تنظیم: لیلا جودی**انتشار:مژگان تواناانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید