ایجاد 10 هزار تخت بیمارستانی توسط تامین اجتماعی در کشوربه گزارش ایرنا، سید تقی نوربخش روز یکشنبه در حاشیه گشایش مرکز جامع تصویر برداری پزشکی البرز در گفت وگو با خبرنگاران اعلام کرد که رویکرد آتی این سازمان ، توسعه مراکز درمانی در مناطق محروم و کم برخوردار کشور است .
وی اظهار داشت: در دولت یازدهم بیمارستان های تامین اجتماعی در مناطق محروم ایلام ، زابل و بیرجند راه اندازی شد و اکنون 2 بیمارستان در دزفول و آبادان در دست ساخت قرار دارد.
نوربخش گفت: همچنین ساخت 4 بیمارستان جدید در شهرهای شیراز، تهران ، مشهد و تبریز در برنامه کاری سازمان تامین اجتماعی است.
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی افزود: تجهیز بیمارستان ها با استفاده از امکانات پزشکی داخلی و خارجی در برنامه کاری این سازمان قرار گرفته و تاکنون بخشی از نیازهای تجهیزاتی از مراکز داخلی تامین کرده ایم.
وی یادآور شد: در دولت یازدهم علاوه بر کیفیت بخشی به خدمات ، گام های موثری برای توسعه مراکز تامین اجتماعی در مناطق محرم از جمله استان های لرستان و کردستان برداشته شد.
وی گفت: در استان البرز علاوه بر راه اندازی 2 بیمارستان و مرکز درمانی در شهرهای هشتگرد و فردیس ، اقدامات موثری برای توسعه مراکز تخصصی درمانی انجام شد و اکنون نیز مرکز تصویربرداری هسته ای البرز در دست راه اندازی است.
7410/ 6155 خبرنگار: مژگان السادات سجادی ** انتشار دهنده : محمد عزیزپورانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید