بازیکن تیم والیبال دانشجویان ایران : پیروزی برابر اوکراین با مهار بازیکن کلیدی آنان میسر شدبه گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا به بیست و نهمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان دیدار تیم های والیبال ایران و اوکراین در مرحله نیمه نهایی دیروز (دوشنبه) با پیروزی سه بر یک والیبالیست های ایران پایان یافت تا نماینده کشورمان به فینال این رقابت ها صعود کند.
قاسم کارخانه پس از پیروزی تیمش برابر اوکراین ادامه داد: پیش از شروع رقابت های دانشجویی یک دیدار تدارکاتی با این تیم داشتیم و با نحوه بازی آن ها آشنا شدیم اما چون معلوم نبود که آنان در این بازی ترکیب اصلی یا روند همیشگی شان را دنبال کنند یا نه، بازی های این تیم در طول رقابت ها نیز آنالیز شد.
بازیکن تیم باشگاهی بانک سرمایه خاطر نشان کرد: مساله بعدی در موفقیت تیم برای شکست اوکراین، کار تیمی قوی والیبالیست های ایرانی بود در واقع تیم ایران خواست برنده بازی برابر اوکراین شود و این اتفاق افتاد.
این بازیکن 23 ساله عضو تیم ملی ب والیبال کشورمان گفت: در حال حاضر تنها یک گام تا قهرمانی فاصله داریم و تیم تنها به پیروزی در فینال مقابل تیم روسیه می اندیشند.
براساس این گزارش تیم روسیه نیز روز گذشته در چارچوب رقابت های مرحله نیمه نهایی به مصاف نماینده ژاپن رفت و با شکست سه بر صفر ژاپنی ها راهی فینال شد تا رقیب ایران برای کسب عنوان قهرمانی باشد،
دیدار فینال والیبال دانشجویان امروز (سه شنبه) ساعت 8 به وقت محلی بین تیم های ایران و روسیه برگزار می شود.
بیست و نهمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان با حضور نمایندگان 141 کشور جهان از 28 مرداد ماه آغاز شده است و فردا(چهارشنبه) رسما به کار خود پایان می دهد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران وجهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1828 *شبس*1488 *خبرنگار:خدیجه روزبهانی *انتشاردهنده: بهمن بامداد**انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید