بخش نمایش پویش ‘از خودمان شروع کنیم’ به فعالیت خود پایان دادبه گزارش خبرنگار ایرنا، آخرین اجرای نمایش های خیابانی در قالب پویش از خودمان شروع کنیم عصر یکشنبه در چهارراه ولیعصر (عج) پایتخت برگزار شد.
پویش ازخودمان شروع کنیم با هدف اصلاح رفتارهای ترافیکی و ترویج آن، فعالیت خود را از اسفند ماه سال گذشته در فاز نخست و به مدت 10 روز آغاز کرد.
این پویش توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت و با همکاری حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و پلیس راهور تهران بزرگ در راستای آموزش های همگانی و فرهنگ سازی در حوزه رفتارهای ترافیکی راه اندازی شد.
در ادامه، فعالیت این پویش در فاز دوم از تیرماه سال جاری با محوریت احترام به عابر پیاده و برای هوای پاک شهر رکاب بزنیم در سطح پایتخت از سر گرفته شد.
در فاز دوم توسعه دوچرخه سواری و حمایت از هر نوع رفتار حمل و نقلی که موجب کاهش آلودگی هوا و ترافیک شود در دستور کار فعالیت این کمپین قرار گرفت.
در همین راستا، در روزهای سه شنبه و پنج شنبه هر هفته 60 گروه نمایشی بیش از چهار هزار اجرا در راستای ارتقای فرهنگ ترافیک برگزار کردند که عصر امروز آخرین اجرای این گروه ها در چهارراه ولیعصر (عج) انجام شد.
احترام به عابر پیاده با هدف آشنایی مردم با قوانین عابر پیاده، ترویج دوچرخه سواری با شعار برای هوای پاک شهرمان رکاب بزنیم و پنجشنبه های پاک مهمترین اهداف این پویش در فاز دوم عنوان شدند.
فعالیت پویش از خودمان شروع کنیم تا پایان شهریور ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
خبرنگار: عاطفه نژادسالاری – انتشار: محمد آجورلو
تهرام/9353//1348انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید