تامین اعتبار برای نوسازی 2000 دستگاه کشنده ناوگان حمل و نقل جاده ای کشوربه گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی بانک صادرات استان البرز،محمدرضا صیادی اظهار داشت: با اختصاص این اعتبار، 2000 دستگاه کشنده و تریلر جدید وارد ناوگان حمل و نقل جاده ای کشور خواهد شد.
وی ادامه داد: این کشنده ها توسط شرکت سازنده خودروهای سنگین(شرکت ماموت) در استان البرز پس از ساخت در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.
صیادی گفت: بانک صادرات ایران با انعقاد تفاهم نامه سه جانبه بین بانک، سازمان حمل و نقل جاده ای و شرکت مجتمع صنعتی ماموت، تامین اعتبار نوسازی بخشی از ناوگان خودروهای سنگین کشور را متقبل شده که مسئولیت تامین این اعتبار به مدیریت شعب استان البرز محول شده است.
وی اظهار داشت: از آنجا که شرکت مجتمع صنعتی ماموت در استان البرز فعالیت دارد، بر این اساس بانک صادرات این استان تامین تسهیلات مورد نیاز برای خرید 2000 دستگاه کشنده و تریلر سازگار با محیط زیست کشور را برعهده گرفته است.
مدیر شعب بانک صادرات استان البرز افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون 340 فقره پرونده اعتبار سنجی شده که 51 فقره آن پرداخت شده است.
صیادی افزود: طرح جایگزینی 2 هزار خودرو سنگین فرسوده با خودروهای سبز سازگار با محیط زیست، گام موثری در جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای است که به همت سازمان راهداری و با حمایت مالی بانک صادرات ایران و مشارکت شرکت مجمتع صنعتی ماموت برداشته شده است.
وی گفت: قرار است تا پایان سال 97 تمام 2 هزار دستگاه کشنده و تریلر جدید، پس از پرداخت تسهیلات در اختیار متقاضیان در سراسر کشور قرار گیرد.
صیادی اظهار داشت: خودروهای جدید با برخورداری از فناوری نوین و به صورت سازگار با محیط زیست وارد جاده های کشور می شود که نقش موثری در تغییر شیوه فعالیت این ناوگان و به روز رسانی آن دارد.
***پرداخت 300 میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی در البرز
مدیر شعب بانک صادرات استان البرز با اشاره به اهمیت توسعه تولید و اشتغال در استان گفت: این مدیریت طی یکسال اخیر 300میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی در اختیار صنایع بزرگ، کوچک و متوسط استان قرار داده است.
وی ادامه داد: در این زمینه برنامه های موثری در دستورکار قرار گرفته تا به توسعه تولید و اشتغال البرز کمک شود.
صیادی همچنین با اشاره به تاکید مسئولان بر تامین تسهیلات ازدواج جوانان گفت: تلاش می شود که تا پایان شهریور ماه سال جاری کلیه متقاضیان در انتظار تسهیلات ازدواج بانک صادرات البرز وام دریافت کنند.
7410/ 6155خبرنگار: مژگان السادات سجادی** انتشار دهنده : محمد عزیزپورانتهای پیام /*

‘;$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “”+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}
function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}ارسال به دوستان
پاسخی بگذارید