خانه / دسته‌بندی نشده / تجلیل فرزندان بهزیستی کشور از حسن یزدانی در بابلسر

تجلیل فرزندان بهزیستی کشور از حسن یزدانی در بابلسربه گزارش خبرنگار ایرنا ، حسن یزدانی کشتی گیر آزادکار مازندرانی که موفق شد با نتایج حیرت انگیز مدال طلای جام جهانی فرانسه را در وزن 86 کیلوگرم کسب کند ، همزمان با برگزاری مراسم پایانی جشنواره فرزندان مهر در جمع این ورزشکاران نوجوان زیر پوشش بهزیستی حضور یافت .
انوشیروان محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور در این مراسم به نمایندگی از فرزندان بهزیستی لوح سپاس را به پهلوان حسن یزدانی اهداء کرد.
همچنین فرزندان بهزیستی در این مراسم رمضان صالحی ، مرتضی مهرزاد و مجید لشکری سه ملی پوش مازندرانی رشته والیبال نشسته را که در سطح ملی و جهانی افتخارات زیادی تاکنون کسب کرده اند ، مورد تجلیل قرار دادند.
رئیس سازمان بهزیستی کشور در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت : هدف از تجلیل این قهرمانان آن است که فرزندان بهزیستی رشادت های این پهلوانان را ارج نهند و در عرصه ورزشی این افراد را الگوی خود قرار دهند تا با تلاش و زحمت فراوان بتوانند پرچم خوش رنگ ایران اسلامی را در مجامع جهانی به اهتراز در بیاورند.
دوازدهمین جشنواره فرهنگی – ورزشی فرزندان مهر با شرکت 930 نفر از فرزندان دختر و پسر زیر پوشش بهزیستی از 31 استان کشور به مدت 10 روز در اردوگاه شهید عظیمی بابلسر برگزار شد.
در پایان رقابت های ورزشی این جشنواره که در هفت رشته ورزشی والیبال ، فوتسال ، شنا ، دو و میدانی ، آمادگی جسمانی ، تنیس روی میز و شطرنج در دو بخش دختران و پسران برگزار شد ، تیم بوشهر جام قهرمانی را به خانه برد و استان کرمان و تهران الف هم به ترتیب دوم و سوم شدند.
خبرنگار : زینب حبیب پور گودرزی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7328/1654انتهای پیام /*