خانه / دسته‌بندی نشده / دستگیری اعضای باند بین المللی قاچاق موادمخدر در تهران

دستگیری اعضای باند بین المللی قاچاق موادمخدر در تهرانبه گزارش خبرنگار ایرنا، سردار حسین رحیمی روز یکشنبه در حاشیه اجرای طرح دستگیری موادفروشان تهران بزرگ در جمع خبرنگاران افزود: این باند 6 عضو داشت که مواد را از مرز و از عمق کویر وارد کشور کرده و به تهران انتقال می دادند.
وی با اشاره به اینکه 5 عضو این باند شناسایی و دستگیر شدند اظهار کرد: یکی از اعضای اصلی این باند قاچاق موادمخدر به خارج از کشور متواری شده است که تلاش ها برای ردیابی و دستگیری وی ادامه دارد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه یکی از دغدغه های شهروندان برخورد با خرده فروشان موادمخدر است، تصریح کرد: در این رابطه طی چند روز گذشته و با کار اطلاعاتی انجام شده 200 خرده فروش موادمخدر در مناطق مختلف پایتخت دستگیر شدند.
وی به برخورد با تولید و توزیع کنندگان مواد مخدر صنعتی نیز اشاره و اظهار کرد: درهمین ارتباط یک باند توزیع ماده مخدر گل نیز که به تازگی فعالیت خود را در تهران آغاز کرده بود، شناسایی و منهدم شد.
سردار رحیمی گفت: 2 عضو اصلی این باند دستگیر و از آنها 2 قبضه سلاح(کلاشینکف و کلت) به همراه 25 کیلوگرم ماده مخدر گل نیز کشف و ضبط شد.

* جمع آوری معتادان متجاهر در دستور کار پلیس پایتخت
سردار رحیمی همچنین با اشاره به اینکه در بحث برخورد با معتادان متجاهر اقدامات بسیار خوبی در تهران انجام شده گفت: پلیس از تمامی امکانات خود برای جمع آوری معتادان متجاهر استفاده می کند.
به گفته وی، پلیس در خط مقدم مبارزه با موادمخدر است و مجموعه استانداری تهران و شورای تامین نیز توجه ویژه ای به موضوع جمع آوری، نگهدای و درمان معتادان متجاهر دارند.
رییس پلیس تهران بزرگ گفت که درهمین ارتباط به زودی طرح های ضربتی جمع آوری معتادان متجاهر در مناطق فرحزاد و هرندی اجرا می شود.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: مهدی مقدر – انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/1109/9343**1625انتهای پیام /*