دستگیری اعضای باند بین المللی قاچاق موادمخدر در تهرانبه گزارش خبرنگار ایرنا، سردار حسین رحیمی روز یکشنبه در حاشیه اجرای طرح دستگیری موادفروشان تهران بزرگ در جمع خبرنگاران افزود: این باند 6 عضو داشت که مواد را از مرز و از عمق کویر وارد کشور کرده و به تهران انتقال می دادند.
وی با اشاره به اینکه 5 عضو این باند شناسایی و دستگیر شدند اظهار کرد: یکی از اعضای اصلی این باند قاچاق موادمخدر به خارج از کشور متواری شده است که تلاش ها برای ردیابی و دستگیری وی ادامه دارد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه یکی از دغدغه های شهروندان برخورد با خرده فروشان موادمخدر است، تصریح کرد: در این رابطه طی چند روز گذشته و با کار اطلاعاتی انجام شده 200 خرده فروش موادمخدر در مناطق مختلف پایتخت دستگیر شدند.
وی به برخورد با تولید و توزیع کنندگان مواد مخدر صنعتی نیز اشاره و اظهار کرد: درهمین ارتباط یک باند توزیع ماده مخدر گل نیز که به تازگی فعالیت خود را در تهران آغاز کرده بود، شناسایی و منهدم شد.
سردار رحیمی گفت: 2 عضو اصلی این باند دستگیر و از آنها 2 قبضه سلاح(کلاشینکف و کلت) به همراه 25 کیلوگرم ماده مخدر گل نیز کشف و ضبط شد.

* جمع آوری معتادان متجاهر در دستور کار پلیس پایتخت
سردار رحیمی همچنین با اشاره به اینکه در بحث برخورد با معتادان متجاهر اقدامات بسیار خوبی در تهران انجام شده گفت: پلیس از تمامی امکانات خود برای جمع آوری معتادان متجاهر استفاده می کند.
به گفته وی، پلیس در خط مقدم مبارزه با موادمخدر است و مجموعه استانداری تهران و شورای تامین نیز توجه ویژه ای به موضوع جمع آوری، نگهدای و درمان معتادان متجاهر دارند.
رییس پلیس تهران بزرگ گفت که درهمین ارتباط به زودی طرح های ضربتی جمع آوری معتادان متجاهر در مناطق فرحزاد و هرندی اجرا می شود.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: مهدی مقدر – انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/1109/9343**1625انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید