دستگیری 600 معتاد متجاهر و خرده فروش مواد در تهرانبه گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی روز سه شنبه در حاشیه اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر در دره فرحزاد با تاکید براینکه تلاش می کنیم تا چهره پایتخت از حضور و وجود معتادان پاک شود، افزود: تا این لحظه بیش از 600 معتاد متجاهر که برخی از آنها موادمخدر نیز توزیع می کردند، شناسایی، جمع آوری و به مرکز بازپروی فشافویه منتقل شدند.
وی خاطرنشان کرد: از این تعداد برخی زن هستند که آنها نیز برای ترک اعتیاد و بازپروری به کمپ ویژه انتقال داده می شوند.
سردار رحیمی با بیان اینکه این عملیات با تلاش ماموران مبارزه با مواد مخدر و پلیس پیشگیری پایتخت اجرا شد افزود: درهمین ارتباط 185 کیلوگرم انواع مواد مخدر و همچنین آلات و ادوات مصرف موادافیونی نیز کشف و ضبط شده است.
به گفته سردار رحیمی، اجرای طرح مبارزه با خرده فروشان موادمخدر و جمع آوری معتادان متجاهر به قوت و به صورت جدی در تهران پیگیری خواهد شد.
رئیس پلیس تهران بزرگ در خصوص احتمال بازگشت دوباره معتادان متجاهر نیز گفت: ماموران در این مکان ها مستقر خواهند شد و از دستگاه هایی مانند شهرداری، بهزیستی و وزارت بهداشت نیز درخواست می کنیم که معتادان متجاهر در سطح شهر را رها نکنند.

* اجرای طرح امنیت تفرجگاه های تهران
رییس پلیس تهران بزرگ همچنین با اشاره به اجرای طرح امنیت تفرجگاه ها در سطح پایتخت گفت: این طرح با هدف استفاده بهینه و تامین آرامش خانواده ها هنگام استفاده از اماکن تفریحی و تفرجگاه های شهر اجرا می شود.
به گفته سردار رحیمی، پاکسازی عرضه کنندگان موادمخدر، معتادان متجاهر و همچنین افراد هنجارشکن مهم ترین هدف اجرای این طرح در مکان های تفریحی تهران است.
وی با تاکید بر اینکه امنیت و آرامش حاکم بر تمامی تفرجگاه ها پایتخت را تضمین می کنیم، خاطرنشان کرد: حضور ماموران در این مکان ها تا ساعتی که خانواده ها در آنجا به سر می برند، فعال و پرشمار خواهد بود.
خبرنگار: سیدمجید بروجردی – انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/9343/1109/1735**1625انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید