دفاع زیدان از رونالدو

سرمربی رئال مادرید از ستاره پرتغالی تیمش دفاع کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، رئال مادرید در آخرین بازی اش در اردو پیش فصل در آمریکا به مصاف ستاره های لیگ MLS  می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: باید بازی خوبی به نمایش بگذاریم و بتوانیم یک پیروزی کسب کنیم. این موضوع اهمیت زیادی دارد. خیلی مهم است که پایان خوبی داشته باشیم و بدون آسیب دیدگی این اردو را به پایان برسانیم. سپس زمان کمی برای آماده سازی تا هشتم آگوست (سوپرجام اروپا) داریم. پس از انجام چهار بازی در شرایط جسمانی خیلی خوبی قرار خواهیم داشت.

سرمربی رئال مادرید درباره سکوت  کریستیانو رونالدو اظهار کرد: اگر او صحبت می کرد با واکنش هایی رو به رو می شد. مهم تر از همه این بود که با من صحبت کرد. او در تعطیلات است و آرام است. پنجم آگوست همراه تیم خواهد بود و امیدوارم پس از این تاریخ همه حواشی پایان پذیرد. فکر نمی کنم چنین مسائلی پیش بینی شده باشند. او اکنون خشنود است چون این موضوع دیگر گذشته است. رونالدو آرام است و می خواهد پنجم آگوست همراه تیم باشد.

گرت بیل به علت آسیب دیدگی امروز (سه شنبه) تمرینات تیم را ترک کرد. زیدان در این رابطه گفت: بیل را در شرایط خوبی می بینم. او آسیب دیدگی طولانی مدتی داشت و حضورش از ابتدای پیش فصل برای او خوب بود. نگران عملکردش نیستم.