دو نمایشگاه صنایع غذایی و بورس به طور همزمان در مشهد گشایش یافتاحسان ارکانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در هجدهمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی بیش از 230 شرکت در فضایی به مساحت هفت هزار متر مربع از 11 استان تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی، هرمزگان، فارس، گلستان، البرز، کرمان، خراسان شمالی، جنوبی و رضوی حضور دارند.
وی بیان کرد: نمایندگان فعال در حوزه صنعت غذای کشورهای روسیه، آلمان، اوکراین، لهستان و چین در این نمایشگاه شرکت کرده اند و هیات های تجاری از کشورهای افغانستان، عراق و اسپانیا نیز در طول برپایی این نمایشگاه از آن دیدن می کنند.
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد با اشاره به زمینه های فعالیت نمایشگاه صنایع غذایی گفت: صنایع غذایی، شیرینی، شکلات، مواد لبنی، چای، برنج، روغن، چاپ و بسته بندی و صنایع گرمایشی و برودتی از جمله زمینه های فعالیت هجدهمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی در مشهد است.
ارکانی افزود: در حاشیه نمایشگاه مواد غذایی، همایش های آموزشی با موضوعات ایمنی غذایی، استانداردهای غذایی و فناوری مواد غذایی، لبنیات و فناوری تولید پنیر، کاربردهای فناوری نانو در صنایع غذایی، بازارشناسی و تحقیقات بازار با رویکرد صنعت غذا، نقش مراکز پژوهشی در تقویت واحدهای ‘آر.اند.دی’ و برندینگ و هویت تجاری برپا می شود.
وی با اشاره به دومین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و فرصت های سرمایه گذاری گفت: در این نمایشگاه 51 شرکت سرمایه گذاری، بیمه ای و اجرایی و بانکها در قالب 70 غرفه و در فضایی به مساحت هزار و 500 متر مربع به ارائه خدمات و دستاورهای خود پرداخته اند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد اظهار کرد: در حاشیه نمایشگاه بورس کارگاه آموزشی روش های تامین سرمایه پولی از بورس و نخستین همایش سرمایه گذاری نظام مالی و سرمایه برگزار می شود.
وی گفت: هجدهمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته و دومین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و فرصت های سرمایه گذاری تا پنجم شهریورماه و از ساعت 16 تا 22 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد دایر خواهند بود.
7489/5132
خبرنگار: میترا عبداللهی ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید