راهیابی طرح تجارت گیاهان دارویی شیراز به کمیته داوران فدراسیون اتاق بازرگانی جهانبه گزارش ایرنا یلدا راهدار، شنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران حوزه اقتصادی استان فارس در شیراز افزود: با توجه به اینکه طرح اتاق بازرگانی شیراز از میان 53 طرح از 27 کشور جهان موفق به راه یافتن به مرحله نهایی شده این موفقیت را می توان به عنوان یکی از اقدامات دانش بنیان اتاق بازرگانی شیراز برشمرد.
او ادامه داد: اتاق بازرگانی شیراز در شهریور ماه 96 برای معرفی و دفاع از طرح خود در آیین نهایی اتاق های بازرگانی جهان شرکت خواهد کرد.
وی، احیای شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی در استان فارس و استقرار دبیرخانه آن در اتاق بازرگانی شیراز را از دیگر فعالیت های این اتاق با هدف بهبود فضای کسب و کار در این استان بیان کرد.
راهدار اظهار داشت: این شورا فرصت مناسبی است که در آن ضمن مطرح شدن مشکلات فضای کسب و کار و فعالان بخش خصوصی استان، راهکارهای مناسب برای برون رفت از آنها نیز ارائه می شود.
وی، دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت ایزو 9001 و گواهینامه آراستگی محیط کار، راه اندازی پرتال و پایگاه خبری اتاق بازرگانی شیراز، برپایی کمیسیون های تخصصی با مصوبه های اجرایی در بخش های مختلف، احیای شورای پژوهشی با حضور 15 نفر از استادان دانشگاه برای بررسی نیازهای فضای کسب و کار این استان را از دیگر فعالیت های اتاق بازرگانی شیراز عنوان کرد.
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی شیراز گفت: راه اندازی شورای پیشکسوتان و جوانان، انعقاد تفاهم نامه با دستگاه های مختلف برای رفع مشکلات بخش خصوصی، راه اندازی کارگروه ویژه ساماندهی اعزام و پذیرش هیات های خارجی، بازنگری در دوره های آموزشی اتاق بازرگانی، برگزاری دوره های تخصصی کارت بازرگانی و ساماندهی تشکل های صادراتی در این استان از دیگر اقدامات انجام شده در اتاق بازرگانی شیراز به شمار می آید.
6122 /6118
خبرنگار: سارنگ عبداللهی ** انتشار دهنده: پرویندخت پاردسویی شیرازیانتهای پیام /*

‘;$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “”+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}
function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}ارسال به دوستان
پاسخی بگذارید