خانه / آشپزی / رحمانی فضلی:تمامی امکانات کشور برای خدمت رسانی به مردم زلزله زده بسیج شده است

رحمانی فضلی:تمامی امکانات کشور برای خدمت رسانی به مردم زلزله زده بسیج شده استبه گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور روز دوشنبه پس از بازدید از منطقه زلزله زده سرپل ذهاب در جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران طی سخنانی اظهار داشت: مسئولان آب و فاضلاب و برق منطقه هر چه سریعتر نسبت به برقراری آب و برق شهرستان سرپل ذهاب اقدام کنند.
وی با بیان اینکه با هماهنگی های انجام شده محموله های بیشتری از آب و غذا و چادر در این محل توزیع خواهد شد، گفت: باید توزیع این اقدام به کمک معتمدین محلی و مردم صورت بگیرد زیرا اینکار موجب افزایش ارامش و دلگرمی مردم می شود.
وزیر کشور با بیان اینکه تمامی امکانات کشور برای خدمت رسانی به مردم استانهای غربی کشور بسیج شده است بر لزوم شناسایی هرچه زودتر مفقودین قبل از عملیات آواربرداری تاکید کرد.
رحمانی فضلی دوباره به مسئولان ذیربط دستور داد هر چه زودتر و ظرف چند ساعت آینده اقدام های لازم برای برقراری اب و برق شهرستان به طور کامل صورت بگیرد.
در پایان این جلسه برای انجام هر یک از برنامه ها و تصمیمات مسئولانی ویژه تعیین شدند تا این تصمیمات هرچه زودتر عملیاتی شود
گفتنی است در این جلسه نیز مسئولان شهرستانی، استانی و کشوری حضور داشتند.
سخنگوی مدیریت بحران کشور اعلام کرد: تا ساعت 17 امروز تعداد کشته های زلزله کرمانشاه به 407 نفر و زخمی ها به 6700 نفر رسیده است.
/1354/8066
خبرنگار :علی مولوی** انتشار دهنده :پروانه امانیانتهای پیام /*