زمینه واگذاری 347 هکتار زمین برای سرمایه گذاری در بخش تولید و صنعت استان بوشهر فراهم استبه گزارش ایرنا، سید مهدی صفوی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: اکنون 20 شهرک، ناحیه صنعتی و منطقه ویژه در استان بوشهر فعال است که مساحت این مناطق صنعتی 5 هزار و 659 هکتار است.
وی یادآورشد: از 665 قرارداد سرمایه گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بوشهر نیز تاکنون 332 واحد صنعتی با سرمایه گذاری سه‌هزار و 651 میلیارد ریال و اشتغالزایی برای 5 هزار و 604 نفر به بهره برداری رسیده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: این شرکت باتوجه به امکانات و اعتباراتی که در اختیار داشته اند شرایط بالقوه ارزشمندی را با ایجاد و احداث شهرک‌ها و نواحی صنعتی در پهنه جغرافیایی استان بوشهر ایجاد کرده است.
صفوی یادآورشد: 31 طرح صنعتی این استان با اشتغالزایی 466 نفر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
وی گفت: هم اکنون تمامی شهرک‌ها و نواحی صنعتی از حداقل امکانات مورد نیاز واحدهای صنعتی از جمله آب، برق، تلفن، راه آسفالته، خیابان کشی و پیاده رو سازی برخوردار هستند.
وی همچنین از استقرار صنایع کوچک در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر خبرداد و گفت: به منظور رشد و رونق اقتصادی بیشتر در حوزه صنایع کوچک استان بوشهر خدمات نرم افزاری قابل توجهی از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر ارائه می‌شود که زمینه استقرار واحدهای صنعتی توانمند با توان رقابتی بالا در این شهرک‌ها و نواحی صنعتی فراهم کرده است.
7212/ 6045**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشار دهنده:اکبر اقبال مجردانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید