سردار اشتری: نظرسنجی ها از ارتقای جایگاه ناجا در بین مردم حکایت داردبه گزارش ایرنا، سردار حسین اشتری روز چهارشنبه در آئین معارفه فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: براساس نظر سنجی های صورت گرفته از مردم درباره 32 دستگاه مسئول در کشور نیروی انتظامی موفق به کسب رتبه چهارم شد.
وی بیان کرد: در سال های 1395 و 1394 این شاخص به ترتیب 12 و 18 بود که ارتقای آن به رتبه چهارم نشان از ارتقای قابل توجه جایگاه این نیرو در بین مردم است.
اشتری ادامه داد: در این ارتباط برای ارتقای هر چه بیشتر جایگاه خود باید با استفاده از تجهیزات روز، دانش بنیان بودن و حرفه ای شدن بتوانیم راه های رسیدن ناجا به اهداف از پیش تعیین شده را تسریع ببخشیم.
وی گفت: در این مجموعه نیاز است با استفاده از تجربه گذشتگان و بویژه منویات مقام معظم رهبری، حرکت بر اساس منطق، عقلانیت و خرد جمعی مبتنی بر دانش بنیانی بتوانیم کارها را انجام دهیم.
اشتری ادامه داد: ناجا در هر بخشی که ماموریت آن با همراهی مردم انجام شده با سهولت و موفقیت بیشتری همراه بوده و همین باعث شده تا در استفاده از ظرفیت مردمی اهتمام ویژه داشته باشیم.
وی افزود: امروز در کشور به برکت خون شهدای بسیج، سپاه، ارتش، دستگاه های اطلاعاتی و نیروی انتظامی و بویژه هدایت رهبری و هماهنگی بین دستگاه های امنیتی مثال زدنی داریم.
اشتری یادآور شد: امنیت امروز کشور در شرایطی که همگان می بینند در اطراف کشور چه اتفاق های می افتد و در سطح منطقه ای و فرامنطقه ای کشورهای برخوردار از پیشرفته ترین تجهیزات چه سطحی از امنیت دارند، امنیتی بسیار بالاست که باید برای حفظ آن تلاش کنیم.
وی تاکید کرد: امنیت عمومی و ملی را باید حراست کنیم آن هم در شرایطی که در مرزهای کشور گروهک ها از جمله تکفیری، سلفی، وهابی و باندهای قاچاق موادمخدر در صدد ورود به کشور هستند و بصورت مقتدرانه با آنها برخورد می کنیم.
وی در ارتباط با امنیت استان بوشهر گفت: بوشهر یک استان استراتژیک است که به ترتیب 95 درصد صادرات نفت و بیش از 60 درصد گاز کشور در آن تولید می شود.
اشتری افزود: ساحلی و مرزی بودن استان بوشهر در کنار مواهب طبیعی و مردم ولایتمدار و خونگرم می طلبد که تمام تلاش خود را برای تامین امنیت، آرامش و آسایش آن انجام دهیم.
وی گفت: در ارتباط با قاچاق وظیفه داریم با گروه های سازمان یافته مقابله و گلوگاه را کنترل کنیم تا با جلوگیری از ورود کالای قاچاق از ضربه خوردن اقتصاد کشور جلوگیری شود.
در این آئین از فعالیت های پنج ساله سردار حیدر عباس زاده در مسئولیت فرماندهی انتظامی استان بوشهر تجلیل و سردار خلیل واعظی برای مدت سه سال به عنوان فرمانده انتظامی این استان منصوب شد.
7212/6043
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشاردهنده: خدانظرخواجهانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید