سرمایه گذاری 35 میلیارد ریالی درتوسعه زیرساخت شهرک صنعتی بابلسرسید علی اسد یکشنبه شب در نشست خبری با اصحاب رسانه در هتل میزبان بابلسر افزود: با توجه به اینکه بابلسر یک شهر توریستی و مسافر پذیر است باید محصولات تولیدی به گونه ای باشد که مسافران هم به لحاظ قیمت و هم از نظر کیفیت رغبت خرید داشته باشند.
وی اظهارداشت: در چند سال اخیر بابلسر حجم زیادی از مسافران را به خود اختصاص می دهد لذا تولید محصولات با کیفیت می تواند در جلب رضایت مسافران نیز تاثیرگذار باشد.
وی در ادامه از اصحاب رسانه که خدمات ارزشمند دولت را به افکار عمومی تشریح می کنند و از سویی دیگر با نقد منصفانه دولت را در ارائه خدمات مناسب تر و مطلوب تر به مردم کمک می کنند قدردانی کرد.
وی بیان کرد: خدمات دولت بسیار ارزشمند بوده است که تنها برای توسعه اشتغال و رونق تولید تاکنون بیش از 360 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به بخش صنعت و کشاورزی ارائه بابلسر کرده است تا با ایجاد اشتغال پایدار در رفع بیکاری گام های اساسی برداشته باشد.
وی افزود: 25 الی 27 مردادماه جاری بابلسر میزبان اولین جشنواره فرهنگی ورزشی آبی و ساحلی استانی و کشوری در 14 رشته می باشد که امیدواریم با برگزاری این المپیاد های ورزشی جاذبه های گردشگری بابلسر بیشتر به مردم معرفی شود.
خبرنگار: فریبرز سیفی**انتشار دهنده:محسن حسن نیا
7343/1899انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید