سهم 96 درصدی صنایع کوچک در کهگیلویه و بویراحمدصنایع کوچک به واحدهای تولیدی کمتر از 50 نفر اشتغالزایی اطلاق می‌شود.
هم‌اینک حدود 290 واحد صنعتی دارای پروانه بهره برداری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کهگیلویه و بویراحمد مستقر است.
سهراب بنام روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 540 قرارداد واحد صنعتی و 242 طرح در حال ساخت و ساز در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.
وی اظهار کرد: بیش از 98 درصد از زمین‌های این شرکت به مساحت یک هزار و 539 هکتار دارای سند ثبتی است.
بنام تصریح کرد: این شرکت 13 زمین دارای زیرساخت برای واگذاری به سرمایه گذاران به مساحت یک هزار و 539 هکتار در اختیار دارد.
وی عنوان کرد: بیش از 60 درصد زمین‌های شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد دارای آب، برق و گاز هستند.
وی با اشاره به اینکه 21 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب داریم، اظهار کرد: در استان 14 شهرک دارای زمین و 13 شهرک با قابلیت واگذاری به سرمایه گذار وجود دارد.
بنام افزود: در سال گذشته، 15 هکتار زمین به سرمایه گذاران واگذار شد و 90 درصد زمین‌های واگذار شده به سرمایه گذاران سند تفکیکی دارند.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال جاری 56 دوره آموزشی و کارآفرینی برای مجریان طرح‌های صنعتی در این استان برگزار می‌شود.
وی ابراز داشت: این دوره‌های آموزشی که با شرکت یک هزار و 110 نفر برگزار می‌شود که یک میلیارد و 149 میلیون ریال اعتبار نیاز دارد.
وی با بیان اینکه ارتقاء مهارت‌های کسب و کار از اهداف برگزاری دوره‌های یاد شده است تصریح کرد: علاوه بر این دوره‌های حضوری کارآفرینی و آموزش‌های مدیریتی برای مدیران، مشاوران، کارشناسان و بازاریابان نیز برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد: متقاضیان شرکت در دوره‌های آموزشی می‌توانند با استفاده از سامانه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در پنج عنوان دوره آموزشی مختلف بهره‌مند شوند.
خبرنگار: فرزانه شریفی** انتشاردهنده: سید ولی موسوی نژاد
8143/6110انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید