علم الهدی:علت شکست اصولگرایان نداشتن اخلاص بودبه گزارش ایرنا، آیت الله سید احمد علم الهدی روز دوشنبه در دیدار با شهردار و اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد افزود: در طول تاریخ انقلاب هرکجا جریان‌ های ارزشی شکست خوردند به دلیل عمل منهای خدا بوده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی یادآورشد: شورای اصلاح طلبان درشهر مشهد یک لیست واحد ارائه و طرفداران به یک لیست رای دادند اما طرفداران آقای رئیسی در انتخابات شورا به هشت لیست رأی دادند.
آیت الله علم الهدی اظهار کرد: نباید اعضای شورا بگویند مردم ما را نخواستند و دیگری را خواستند زیرا مردم با همه مشکلات پای صندوق آمدند اما وقتی بنا شد این ‌طرف هشت لیست و طرف مقابل یک لیست ارائه بدهد مشخص است که طرفی که یک لیست ارائه داده، پیروز می ‌شود.
وی تصریح کرد که هرچه به ‌عنوان تقدیر از زحمات شما به‌ عنوان تقدیر و تشکر تقدیم کنیم، بالاتر از تعبیر مقام معظم رهبری نسبت به آقای شهردار نیست و آقای شهردار عصاره تفکر شورای شهر است.
وی ادامه داد: کاری که شما انجام دادید خیلی منفعت مادی نداشت، هرچه کردید آخرت است، منافع اخروی برای شما هست و این منافع قابل‌مقایسه با منافع دنیوی نیست.
در انتخابات پنجمین دوره شورای شهر که 29 اردیبهشت ماه امسال همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد لیست 15 نفره اصلاح طلبان رای آورد.
این شورا 24 مرداد ماه قاسم تقی زاده خامسی را به عنوان شهردار مشهد انتخاب کرد.
507/ 6053 خبرنگار: مصطفی نخعی* انتشار دهنده: فاطمه نوریانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید