فرود 2 پرواز در اصفهان به دلیل حادثه در فرودگاه مهرآباد تهرانبه گزارش ایرنا، روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان شامگاه چهارشنبه اعلام کرد: به دلیل ترکیدن لاستیک هواپیمای ایران ایرتور و بسته شدن باند فرودگاه مهرآباد پروازهای شماره 831 مسیر اهواز – تهران و 601 مشهد – تهران هواپیمایی آسمان به سمت اصفهان تغییر مسیر دادند.
بر اساس این گزارش، پرواز مسیر اهواز – تهران ساعت 21 و پرواز مسیر مشهد – تهران ساعت 21 و 5 دقیقه در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به زمین نشستند.
مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی استان اصفهان نیز شامگاه چهارشنبه به ایرنا گفت: مشکل باند فرودگاه مهر آباد تهران هم اکنون حل شده اما 2 پرواز مذکور ( تا لحظه مخابره خبر ) هنوز در باند فرودگاه اصفهان هستند.
فرودگاه بین المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان دارای 2 باند به طول چهار هزار و 397 متر و عرض 45 متر با10 جایگاه پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.
این فرودگاه که در مرکز کشور قرار دارد، به عنوان مُعین فرودگاه های کشور عمل می کند و در طول سال میزبان بسیاری از فرودهای اضطراری، اورژانسی و هدایت شده است.
ت/3011 خبرنگار: آسیه معینی** انتشار» سلطانمرادیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید