قائم مقام کمیته امداد:خیرین از بروز گسل های اجتماعی جلوگیری می کنندبه گزارش ایرنا ، سید منصور برقعی شامگاه شنبه در همایش تجلیل از خیرین منتخب استان البرز افزود: بخش قابل توجهی از امور توسط خیرین تامین می شود .
وی ادامه داد: برای بازسازی پیوندهای گسسته خانواده ها باید خیرین وارد صحنه شوند و امروز یکی از پرآسیب ترین استان های کشور دراین زمینه البرز است که خیرین می توانند ورود کنند .
برقعی گفت: در فراهم آوردن مقدمات بحث ازدواج دراین زمینه می توان فعالیت داشت ، خیرین در عرصه های گوناگونی ورود کرده اند و درعرصه حمایت از ایتام ، مردم بی نظیر عمل کرده اند.
وی اضافه کرد: درماه مبارک رمضان امسال با پیامی از رسانه ها 500 هزار نفر برای حمایت از ایتام تماس اولیه برقرار کردند که 370 هزار نفر آنها به حامی فعال تبدیل شده اند .
این مسئول خاطرنشان کرد: درعرصه جهیزیه و تامین مسکن خیرین پای کار بوده اند و انتظار می رود در عرصه اشتغال هم این قشر ورود کنند.
برقعی گفت: کمیته امداد تلاش می کند مسیر برای خیرین باز شود تا به هدف مطلوب برسند و تمام عرصه در اختیار خیران برای یاری رسانی هرچه بیشتر به محرومان قرار گرفته است .
8029/ 6155خبرنگار:حکیمه کشاورز ** انتشاردهنده: محمد عزیزپورانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید