قصه‌های سرزمین اشباح و تو،هم می توانی تجدید چاپ شدبه گزارش گروه فرهنگی ایرنا،رمان 12 جلدی قصه‌های سرزمین اشباح، ماجرای پسرک معمولی است که در شرایطی بسیار بحرانی مجبور می‌شود زندگی خود را به دست شبحی خون آشام بسپارد. او ماجراهای باورنکردنی و وحشتناکی را از سر می‌گذراند.
اما بعد از همه این ماجراها در‌می‌ یابد که تنها دو راه پیش رو دارد: بمیرد و اجازه بدهد که ارباب شبح‌واره‌ها همه جهان را نابود کند یا اینکه زنده بماند و خود به ارباب سایه‌ها، ویران کننده‌ی جهان تبدیل شود او می‌خواهد خود را نجات دهد و از دنیای پر از سیاهی و خون بیرون بیاید آیا می‌تواند؟ …..
انتشارات قدیانی، رمان «دستیار یک شبح»را برای بار سیزدهم و «دخمه خونین» را برای بار یازدهم با تیراژ یک هزار و 100 نسخه و قیمت 17500 تومان تجدید چاپ و روانه‌ی بازار کتاب کرد.

** «تو، هم می‌توانی» به چاپ دوازدهم رسید
مجموعه شش جلدی «تو هم می‌توانی» نوشته نانامی اسانو با ترجمه‌ حسین فتاحی به چاپ دوازدهم رسید.
در معرفی این کتاب آمده است: آموزش یکی از مهمترین نیازهای ذاتی بشر است. واضح است که این نیاز در کودکان بسیار شدیدتر است، کودک همان‌طور که رشد جسمی و ذهنی پیدا می‌کند، به تواناییهای تازه‌ای نیز می‌رسد و سپس دست به عمل می‌زند. او می‌خواهد کار تازه‌ای انجام دهد و شخصیت خود را بروز دهد. در چنین مواقعی است که آموزش ضرورت پیدا می‌کند.
مجموعه شش جلدی «تو هم می‌توانی» از ویژگی‌هایی برخوردار است که می‌تواند به عنوان یکی از بهترین شیوه‌های آموزشی در اختیار شما قرار گیرد. از جمله این ویژگی‌ها اشاره به اصلی‌ترین مسائل و مشکلات کودکان است.
مسائل و مشکلاتی که به نوعی مشکل بزرگترها هم هست. این آموزش‌ها با بیانی غیر مستقیم صورت گرفته و هر کدام در قالب قصه‌ای زیبا و لطیف با تصاویری جذاب بیان شده تا کودک غیر مستقیم و ناخودآگاه از آن تاثیر بگیرد.
عناوین این کتاب‌ها به شرح زیر می‌باشد:
به همه سلام می‌کنم، خودم لباسم را می‌پوشم، خودم به دستشویی می‌روم، دندانم را مسواک می‌زنم،خوردنیها را دوست دارم، اساب‌ بازیهایم را جمع می‌کنم.
کتاب‌های بنفشه واحد کودک و خردسال انتشارات قدیانی، مجموعه شش جلدی ‘توهم می‌توانی’ اثر ‘نانامی اسانو’ و ترجمه ‘حسین فتاحی’ را در نوبت چاپ دوازدهم، تیراژ 3300 نسخه و قیمت هر جلد 20000 تومان را روانه‌ی بازار کتاب کرد.
فراهنگ**1880** 1823خبرنگار:پروین اروجی** انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید