مدل عجیب لامپ برای زیبایی چشم مردان

مدل عجیب لامپ برای زیبایی چشم مردان

مدلهای اخیر و زیبای آرایش چشم مردان که بصورت لامپ هاي ال اي دی میباشند و حسابی مد شده اند را میتوانید در ادامه گزارش دیدنی امروز دیدن کنید. در دنیا آرایش هاي دیدنی و عجیبی مد می شود که بعضی از افراد از این مدل آرایش بهره گیری کرده و دوست دارند جلب دقت نمایند پسری که لامپ هاي ال ي دی را روی مژه هایش بعنوان خط چشم قرار داد

و همه ي متعجب کرد بعد از انواع پرسینگ ها و خالکوبی ها و مدلهای ابرو مژه هاي جدیدی به بازار آمده که دارای چراغ هاي روشن هست و LED دار می باشد.این مژه‌ها توسط تین فام طراحی شده اند و مثل سایر مژه‌هاي مصنوعی با چسب مخصوص روی مژه قرار می گیرند، اما آن چه این مژه‌ها را متفاوت می کنند درخشندگی آن هاست.

مدل اخیر آرایش چشم با نور

مژه مصنوعی حجم و طول مژه‌ ها را افزایش میدهد، اما اکنون آن‌ها می تواند باعث درخشندگی شما شوند! این مژه‌ها توسط تین فام طراحی شده اند و مثل سایر مژه‌هاي مصنوعی با چسب مخصوص روی مژه قرار میگیرند، اما انچه این مژه‌ ها را متفاوت می کنند درخشندگی آن هاست.

این مژه‌ها با LED حقیقی به رنگ‌هاي صورتی، آبی، آبی روشن، سفید، زرد و سبز درمی آیند و حالت‌هاي گوناگون رقص، اسکرول و چشمک دارند که با یک دکمه بازرسی می شوند. انرژی این مژه‌ها از باتری ساعت فراهم سازی میشود که چهار ساعت دوام دارد و بازرسی آن با کلیپس به پشت سر متصل می شود و سیم‌هاي نازکی هر مژه مصنوعی را به آن متصل می کند و تقریبا نامرئی میباشند مگر این که کسی به شما نزدیک شود.

مدل عجیب آرایش چشم مردانه با لامپ LED

 

 

مدل عجیب آرایش چشم مردانه با لامپ LED

 

مدلهای اخیر آرایش،مدل آرایش چشم عجیب و غریب،لامپ هاي ال اي دی به جای آرایش چشم،مدل آرایش چشم با لامپ رشته اي

دیدگاهتان را بنویسید