مدیریت برج میلاد: تغییر مدیران شهری بهانه ای برای توقف کارها نیست«محمد حقانی عضو شورای شهر تهران در جلسه امروز شورا گفت که طبقه منفی یک برج میلاد بطور غیر قانونی در حال واگذاری است و مدیر عامل این مجموعه نیز از این واگذاری بی خبر است».
لیدا دانشی مدیر روابط عمومی برج میلاد روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا ضمن اشاره به این موضوع افزود: برج میلاد طبق روال معمول با همه ظرفیت و توان مشغول ارائه خدمات به شهروندان است.
وی با اشاره به اینکه قرارداد واگذاری طبقه منفی یک برج میلاد مربوط به سال گذشته است یادآور شد: این قرارداد در حوزه مربوط به کودکان منعقد شده است.
دانشی با بیان اشاره به اینکه حدود یک سال برای اجرای این طرح مطالعه و کار کارشناسی شده است اظهار کرد: روال اداری این طرح از حدود 10 ماه گذشته با نظر کارشناسی و تصویب هیات مدیره برج میلاد به منظور ارائه به سرمایه گذار داخلی آماده شد.
وی عقد این قرارداد بدون اطلاع مدیرعامل برج میلاد را تکذیب کرد و گفت: مدیرعامل برج میلاد ضمن حضور در جلسات مربوطه با دقت بسیار پیگیر اجرای طرح مکمل «جاده سلامتی برج» بودند.
معاون برنامه ریزی و امور شورای شهرداری تهران نیز در این خصوص گفت: تاکنون این طبقه از برج میلاد به عنوان بخش اداری استفاده می شد و جابجایی این بخش اداری مصوبه 10 ماه پیش را دارد.
خبرنگار: عاطفه نژادسالاری – انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/9353**1625انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید