خانه / آشپزی / مسائل اقتصادی دستاویز دشمنان نظام برای مداخله در کشور

مسائل اقتصادی دستاویز دشمنان نظام برای مداخله در کشوربه گزارش ایرنا محمد جعفر فلسفی دوشنبه در بیست و یکمین جلسه شورای شهر اهواز با تصریح به اینکه جهت اعتراضات نسبت به روز نخست تغییر کرده خاطر نشان کرد: تجمعات با اعتراض نسبت به مسائل اقتصادی آغاز شد اما رفتار هنجارشکنانه برخی معترضان در روزهای گذشته سبب اختلال در روند زندگی عادی مردم شده است.
وی با تاکید بر اینکه مشکل اخلال گران مسائل اقتصادی و گرانی نیست افزود: هفته گذشته در دیداری که با مقام معظم رهبری داشتیم ایشان فرمودند مهم ترین نقشه دشمن گرفتن اعتماد به نفس از طریق بزرگنمایی کاستی ها و کمبودهاست.
فلسفی تاکید کرد: امروز در فضای مجازی هزاران توپخانه درحال شلیک به نظام جمهوری اسلامی است.
وی با اشاره به اینکه هرگونه مشکل در داخل کشور سبب خوشحالی رژیم آل سعود می شود گفت: همچنین هفته گذشته چهار کارگروه توسط آمریکا و اسراییل برای مقابله با ایران تشکیل شد، پس از موفقیت های اخیر جمهوری اسلامی و نیروی مقاومت در سطح منطقه ، پیش بینی می شد که رقیب اصلی کشور دست به چنین اقداماتی بزند.
وی با اشاره به اینکه دشمنان هربار به یک بهانه قصد دخالت در کشور را داشته اند افزود: پس از انقلاب اسلامی شاهد حوادثی مانند تحرکات مرزی، ترور نیروهای ارزشمند و جنگ تحمیلی بودیم ولی ملت ایران به رغم آنکه آمادگی چنین جنگ وسیعی را نداشتند اما با اقتدار ایستادگی کردند و امروز هم پاسخ اخلالگران را خواهند داد.

6002 خبرنگار: ندا رضاپور**انتشار: کبری آقازریانتهای پیام /*