معین های اقتصادی توسعه کرمان را رقم خواهند زدبه گزارش ایرنا محمدرضا پورابراهیمی روز جمعه در جشنواره گیاهان دارویی با محوریت ترخون بخش گلباف افزود: اقدامات توسعه ای خوبی در بخش گلباف با وجود معین های اقتصادی انجام شده است.
وی همچنین با اشاره به آغاز کار دولت دوازدهم گفت: رای اعتماد حداکثری مجلس شورای اسلامی به وزرای پیشنهادی دولت مسئولیت آنها را سنگین تر کرده است.
دیگر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: با وزیر راه و شهرسازی رایزنی شده و عملیات اجرایی راه اندازی جاده بیدوئیه بخش گلباف در آینده ای نزدیک آغاز خواهد شد.
محمدمهدی زاهدی به بانک قرض الحسنه رسالت به عنوان معین اقتصادی بخش گلباف اشاره کرد و افزود: نقش توسعه ای استان کرمان را بخش خصوصی و معین های اقتصاد مقاومتی برعهده دارند.
وی تصریح کرد: اقتصاد خرد و خانواده در بخش گلباف به طور جد دنبال می شود.
معین اقتصادی گلباف نیز به اقدامات توسعه ای انجام شده در این بخش اشاره کرد و گفت: جمعیت شهر گلباف در چند سال آینده به جمعیت سابق خود، یعنی 15 هزار نفر با معیشت و زندگی خوب باز می گردد.
محمدحسین حسین زاده با بیان اینکه جمعیت شهر گلباف در سالیان گذشته کاهش داشته است، اظهار کرد: با اقدامات توسعه ای معین اقتصاد مقاومتی (بانک رسالت) در بخش گلباف، بزودی این شهر روی پای خود خواهد ایستاد.
قرار گرفتن کرمان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی، مدیران ارشد اجرایی این استان با مدیریت استاندار در برنامه ای کارشناسی شده، استان کرمان را به هشت منطقه اقتصادی تقسیم کردند و هر یک از این مناطق را در اختیار چندین معین اقتصادی قرار دادند تا ضمن انجام سرمایه گذاری با اجرای مسئولیت های اجتماعی در قبال مردم این استان به عمران و آبادانی و ایجاد زیرساختهای درمانی، اقتصادی و رفاهی بپردازند.
شهر گُلباف در بخش گلباف از توابع شهرستان کرمان و در جنوب شرق شهر کرمان قرار دارد و فاصله جاده‌ ای آن با مرکز استان 120 کیلومتر است.
آب و هوای گلباف کوهستانی است.
خبرنگار: حامد سالاری و ابوذر احمدیزاده ** انتشار دهنده: نجمه حسنی*
7420/7432/3029انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید