مقدماتی جام جهانی/ نظرات ملی پوشان فوتبال ایران در پایان دیدار با کره جنوبی«مهدی طارمی» در گفت و گو با خبرنگاران گفت: برای کسب سه امتیاز به میدان آمده بودیم و در نیمه نخست تیم ایران عملکرد خوبی داشت.
وی افزود: اخراج بازیکن ایران در ابتدای نیمه دوم کار را دشوار کرد و با تلاش زیاد به یک امتیاز رسیدیم و خوشبختانه دوازه مان بسته ماند.
**
رضاییان:ایران نشان داد بهترین تیم آسیا است
مدافع تیم ملی ایران اظهار داشت: بازی خوبی مقابل تیم کره جنوبی انجام داده و نشان دادیم بهترین تیم آسیا هستیم.
رامین رضاییان، گفت: داوری علیه تیم ما بود و قضاوت خوبی نداشت و به سود حریف سوت می زد. چنانچه 11 نفره می ماندیم، نتیجه بهتری کسب می کردیم.
بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان، گفت: در برخی دقایق نیمه دوم مجبور بودیم که به دفع توپ بپردازیم. امیدواریم سوریه را در تهران شکست دهیم و با این رکورد خوب جشن بگیریم.
**
پورعلی گنجی: داور به سود کره جنوبی سوت می زد
مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان، گفت: داور دیدار ایران و کره جنوبی به سود حریف سوت می زد و قضاوتش ناعادلانه بود.
«مرتضی پورعلی گنجی» تصریح کرد: همانطور که پیش بینی می کردیم بازی سخت بود به ویژه اینکه در زمین حریف باید 10نفره بازی می کردیم. تمام تلاش خود را در این دیدار بکار گرفتیم و خوشحالم که رکورد گل نخوردن در طول بازی های مقدماتی جام جهانی را حفظ کردیم.
**
جهانبخش: می دانستیم بازی سختی است
هافبک تهاجمی تیم ملی فوتبال ایران نیز گفت: می دانستیم بازی سختی مقابل کره داریم، چرا که این تیم نیاز مبرمی به کسب سه امتیاز داشت.
علیرضا جهانبخش که از تساوی تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی رضایت داشت، ادامه داد: مهم ترین مساله در این دیدار گل نخوردن بود که آن را انجام دادیم و رکورد خود را حفظ کردیم.
هافبک تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: در نیمه دوم با اخراج سعید عزت الهی کار ما سخت شد، اما خوشبختانه با انسجام تیمی توانستیم یک امتیاز از این بازی بگیریم.
تیم ملی فوتبال ایران که پیش از این صعود خود را به جام جهانی مسجل کرده است، امروز (پنجشنبه) در هفته نهم از مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 به مهمانی کره جنوبی رفت که این دیدار با نتیجه صفر بر صفر به اتمام رسید.
با این نتیجه تیم ایران که با اقتدار صدرنشین است، 21 امتیازی شد و کره جنوبی نیز به امتیاز چهاردهم رسید و همچنان در رتبه دوم جدول باقی ماند.
کره جنوبی در دیدار پایانی خود در تاشکند به مهمانی ازبکستان می رود و در صورت کسب یک تساوی نیز راهی جام جهانی خواهد شد.
تیم کشورمان نیز در آخرین دیدار خود در ورزشگاه آزادی میزبان سوریه خواهد بود. سوریه اکنون 12 امتیازی است و شانس زیادی برای حضور در پلی آف دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام [email protected] همراه شوید.
ورزشی**3783**9144
خبرنگار: سعید قهرمانی انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید