هشتمین نمایشگاه خانه مدرن در قزوین گشایش یافتبه گزارش ایرنا،این نمایشگاه در فضایی به مساحت سه هزار و 600 متر مربع به مدت چهار روز با حضور 60 مشارکت کننده در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی قزوین دایر شده است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین در حاشیه برگزاری این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: افزایش آگاهی متخصصان و عموم مردم نسبت به محصولات قابل ارایه در خانه های مدرن، آشنایی مردم با آخرین تولیدات این صنعت، ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده، ایجاد فضاهای رقابتی به منظور افزایش تنوع انتخاب و خرید مردم و دسترسی بهتر به کالاهای از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
هادی طاهرخانی افزود: مشارکت کنندگان این نمایشگاه از استان های مختلف به ارایه آخرین فناوری های مرتبط با خانه مدرن در زمینه های دکوراسیون داخلی، معماری، تکنولوژی های نوین ساختمانی، فرآورده های نانو پرداخته اند.
این مسئول ادامه داد: در این نمایشگاه لوازم خانگی، مبلمان، فرش دستباف و ماشینی، سرویس چوب، تابلو فرش های نفیس، لوستر، چراغ های تزئینی، روتختی و تجهیزات آشپزخانه، مصالح ساختمانی در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین در پایان یادآور شد: هشتمین نمایشگاه خانه مدرن از 14 تا 17 شهریور ماه سال جاری از ساعت 15 تا 21 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین آماده بازدید علاقه مندان است.
7389*3013
خبرنگار: نسرین رحیمی**انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید