هفته دولت 70 طرح در شهرستان دامغان به بهره برداری می رسدبه گزارش ایرنا، سیدعلی اصغر مجد عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران در سالن اجتماعات این نهاد افزود : این تعداد شامل 2 طرح
شرکت آب و فاضلاب روستایی، یک طرح تبلیغات اسلامی، چهار طرح اداره کل راه آهن شمال شرق، سه طرح منابع طبیعی و آبخیزداری ، یک طرح هواشناسی، 6 طرح راه و ترابری،2 طرح آموزشکده کشاورزی امیریه، یک طرج برق منطقه ای، 13 طرح بنیاد مسکن و شهرسازی است.
وی اظهارداشت : همچنین در این هفته 6 طرح جهاد کشاورزی، یک طرح دانشگاه دامغان، 6 طرح دهیاری ها ،یک طرح آب و فاضلاب شهری، 12 طرح توزیع برق، 2 طرح اداره کل نوسازی به بهره برداری می رسد.
به گفته فرماندار دامغان 6 طرح شهرداری امیریه ، 2 طرح شهرداری دیباج، یک باب سالن اداری و سالن مدیریت بحران شهرداری در گرامیداشت هفته دولت به بهره برداری می رسد.
مجد گازرسانی به هفت روستای رومنان، سبحان، شریفیه، شوکت آباد، کبوترخان، معصوم آباد و کوشکو را دیگر طرح های مورد بهره برداری این هفته شهرستان دامغان برشمرد.
وی تاکید کرد : حمایت از بخش تولید جزو سیاست های کلان ماست و تلاش این نهاد حمایت، پشتیبانی و حل مسائل و مشکلات سرمایه گذاران در این شهرستان است.
فرماندار دامغان به اقدامات چهارساله دولت یازدهم در این شهرستان اشاره و اضافه کرد : در این مدت بیش از 400 طرح با صرف 309 میلیارد تومان اعتبار در این شهرستان به بهره برداری رسید که امید است این خدمات ارزنده را در دولت دوازدهم شاهد باشیم.
دامغان بیش از 90 هزار نفر جمعیت دارد.
9856/6026
*خبرنگار: میثم اسماعیلی** انتشار دهنده : جانعلی فتحی
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادهای استان سمنان به نشانی [email protected]کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید