وام قرض الحسنه ازدواج به 60 درصد متقاضیان بانک سپه ایلام پرداخت شدبه گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی بانک سپه منطقه ایلام، شمس ‌الله اسدالهی اظهار کرد: طرح ضربتی اعطای وام ازدواج از اول مرداد ماه آغاز شده و تا پایان شهریور ماه به مدت 9 هفته ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه بر اساس دستورالعمل، بانک ها موظف ‌اند تا پایان شهریور ماه نسبت به پرداخت تسهیلات ازدواج به تمامی متقاضیان در صف انتظار اقدام کنند، یادآور شد: در کمتر از سه هفته از آغاز طرح، بانک سپه منطقه ایلام به بیش از نیمی از متقاضیان تسهیلات پرداخت کرده و عملکرد این مجموعه جلوتر از برنامه تعیین شده است.
مدیر شعب بانک سپه منطقه ایلام گفت: در شهرستان‌های ایلام، آبدانان، دره‌شهر و سرابله به ترتیب به 82.98 ، 64.29 ، 69.23 و 40.47 درصد از متقاضیان، وام قرض الحسنه ازدواج پرداخت شده است.
اسدالهی تاکید کرد: همچنین تاکنون به 50 درصد متقاضیان مهرانی، 75 درصد متقاضیان دهلرانی و 71 درصد از متقاضیان وام ازدواج در شهرستان ملکشاهی تسهیلات پرداخت شده است.
وی ادامه داد: در این مدت به 53 درصد متقاضیان ایوانی و 50 درصد از متقاضیان شهرستان بدره نیز وام ازداوج اعطا شده است.
مدیر شعب بانک سپه منطقه ایلام گفت: در مجموع به طور میانگین 60.91 درصد از متقاضیان در راستای طرح ضربتی اعطای وام قرض الحسنه ازدواج تسهیلات خود را دریافت کرده و تا پیش از پایان شهریور به دیگر متقاضیان نیز پرداخت می شود.
اسدالهی تاکید کرد: تمهیدات لازم برای اطلاع‌رسانی به متقاضیان دریافت تسهیلات ازدواج از طریق تماس تلفنی یا سیستم پیامکی اندیشیده شده است و متقاضیانی که مدارک آنها کامل باشد در کوتاه‌ترین زمان ممکن وام خود را دریافت می کنند.
بانک سپه در سال 1304 به عنوان نخستین بانک ایرانی تاسیس شده است و نماد استقلال نظام بانکی کشور بشمار می رود.
در مجموع 18 شعبه و یک باجه بانک سپه در استان ایلام فعال است.
دریافت کننده: معصومه امیدی ** انتشار دهنده: حسن کهزادیان
6032/6119انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید