پیشکسوت فوتبال ایران: جوانگرایی تیم ملی به سود فوتبال استابراهیم قاسمپور روز چهارشنبه در خصوص دیدار ایران و کره جنوبی در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه گفت: بازی مقابل کره بسیار دشوار خواهد بود، اما خوشبختانه بازیکنان ما به خاطر صعود زودهنگام به جام جهانی استرس ندارند و با آرامش کاملا پا به میدان می گذارند.
وی ادامه داد: کره در دیدار فردا نیاز به برد دارد تا شانس خود برای صعود به جام جهانی را کمرنگ نبیند و به همین دلیل از ابتدا برای حمله کردن وارد میدان خواهد شد. ما می توانیم از این فرصت استفاده کنیم و با استفاده از ضد حملات به هدف خود برسیم. کره با جنجال سازی های قبل از بازی نشان داد چقدر تحت فشار است و برای صعود به جام جهانی همه کار می کند.
بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص دعوت از سامان قدوس، گفت: با توجه به فیلم هایی که از بازی های این بازیکن دیدم به اعتقاد من او بسیار توانمند است و از خیلی از بازیکنان ما قوی تر ظاهر خواهد شد. به طور حتم حضور او کمک زیادی به تیم ملی خواهد کرد.
وی در خصوص دعوت از بازیکنان جوان برای دیدار مقابل کره جنوبی تصریح کرد: هر چه بازیکنان جوان به تیم ملی اضافه شوند به سود ما خواهد بود و در آینده نزدیک حاصل آن را خواهیم دید.
قاسمپور اظهار کرد: این بازیکنان یکسال تا شروع جام جهانی فرصت دارند و می توان با برگزاری دیدار های دوستانه به با تجربه تر شدن آنها کمک کرد. خوشبختانه کی روش بازیکنان جوان خوبی در اختیار دارد و اصلا نگران جوان تر شدن تیم ملی نیست.
وی افزود: فوتبال ایران پر از استعداد است و ثابت شد به هر مربی کمی امکانات دهیم موفق خواهد شد. کی روش با گرفتن امکانات از فدراسیون فوتبال توانست تیم خوبی را تشکیل دهد و برای نخستین بار به راحت ترین شکل ممکن راهی جام جهانی شویم.
تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب رقابت های انتخابی جام جهانی روسیه باید روز پنجشنبه در کره جنوبی به مصاف این تیم برود. این دیدار ساعت 16:30 برگزار خواهد شد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**
خبرنگار: سید جواد بشیری**انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید