کلوپ: لیورپول امسال برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش می‌کند

سرمربی لیورپول به هواداران این تیم وعده رقابت بر سر عنوان قهرمانی در لیگ برتر را داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، لیورپول در تمام دوران لیگ برتر هنوز موفق به قهرمانی نشده و این در حالی است که تیم‌هایی چون بلک‌برن و لسترسیتی قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کرده‌اند و همین باعث سرخوردگی هواداران لیورپول شده است. آنها امیدوار بودند که حضور یورگن کلوپ باعث شود تا این تیم به قهرمانی در لیگ نزدیک شود ولی این مربی در مدت حضور خود در این تیم قرمزپوش نتوانسته به قهرمانی برسد.

در آستانه شروع فصل جدید لیگ برتر یورگن کلوپ گفت: بله ما امسال برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش می‌کنیم. قرار نیست فصل جدید لیگ برتر را بدون هیچ جاه طلبی شروع کنیم. ما برای رسیدن به عنوان قهرمانی تلاش خواهیم کرد. ما فصل گذشته کمی بدشانسی آوردیم و همین باعث شد که نتوانیم رتبه بهتری داشته باشیم. این فصل تلاش می‌کنیم که رتبه بهتری داشته باشیم.

او ادامه داد: بعد از رقابت‌های آئودی کاپ به کمی استراحت نیاز داریم تا خودمان را آماده شروع رقابت‌های لیگ برتر کنیم. امسال در لیگ قهرمانان نیز حضور داریم که برای هواداران بسیار مهم است و باید بتوانیم در تورنمت‌های مختلف بهترین نتیجه را برای هواداران کسب کنیم.

لیورپول در حالی خود را آماده شروع فصل جدید می‌کند که به نظر می‌رسد سران این تیم پیشنهاد بارسلونا را برای فیلیپ کوتینیو رد کردند تا این بازیکن در آنفیلد بماند.