کمیسیون اصل 90 به وزرای پیشنهادی نفت و دادگستری رای مثبت می دهدبه گزارش ایرنا از خانه ملت، محمدرضا امیرحسنخانی در خصوص جلسه عصر یکشنبه کمیسیون اصل 90 قانون اساسی با وزرای پیشنهادی نفت و دادگستری، اظهار داشت: برنامه‌های وزرای پیشنهادی نفت و دادگستری در این جلسه ارائه شد و اعضای کمیسیون اصل 90 نیز دغدغه‌های مردم را به وزرای پیشنهادی اعلام کردند.
نماینده مردم فردوس، سرایان، طبس و بشرویه در مجلس دهم شورای اسلامی اظهار کرد: وزیر نفت بر استفاده از فناوری جدید و از ارائه محصولات در بازار جهانی به شکل فنی و با قیمت مناسب تاکید کرد و گفت باید از توان داخلی استفاده کنیم.
وی افزود: زنگنه اعلام کرد که بخش نفت می‌تواند در زمینه اشتغال کمک کننده باشد و باید در کنار استفاده از پتانسیل کشور نیروهای جوان را نیز تربیت کنیم که در وزارت نفت این کاررا انجام می‌دهیم تا در آینده مدیریت صنعت نفت را در آینده این جوانان بر عهده گیرند.
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 قانون اساسی با بیان اینکه وزیر دادگستری نیز در اعلام برنامه های خود بر حقوق شهروندی تاکید داشت، گفت: آوایی ضمن تاکید بر فساد زدایی معتقد است اگر به کسی ظلم شود هیچ کس از هیچ قوه‌ای نباید ساکت بنشیند.
امیرحسنخانی ادامه داد: آوایی به تعامل خوب با مجلس توجه دارد و تلاش می‌کند تا به عنوان وزیر در ارتباط با هر سه قوه، بتواند نقش خود را ایفا کند و از همه ظرفیت‌های موجود استفاده شود تا مردم رضایتمندی کامل را داشته باشند.
نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی گفت: موضع کمیسیون در مورد این دو وزیر بسیار خوب بود و تقریبا همه اعضا به وزرای پیشنهادی نفت و دادگستری رای مثبت می‌دهند.
سیام**6084**1449**تنظیم: امیر خان زاده*انتشار: امیر کاردان رادانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید