کندوان جمعه یک طرفه می شودبه گزارش خبرنگار ایرنا ، اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای اصلی مازندران به پایتخت از ساعت 12 امروز (چهارشنبه) شروع شد و تا 6 بامداد روز شنبه بیست و هشتم مرداد ماه ادامه خواهد داشت.
در این مدت تردد هر نوع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی از محورهای کرج – چالوس ، هراز و فیروزکوه ممنوع است.
** محور چالوس – کرج
– تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14روز جمعه الی یک بامداد روز شنبه 28 مرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 روز جمعه تا یک بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.
– تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از محور کرج – چالوس ممنوع است.
** محور هراز
– تردد تمامی تریلرها در محور هراز ممنوع است .
– تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 امروز ( بیست و پنجم مرداد ) و همچنین از ساعت 8 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه ( بیست و ششم و بیست وهفتم ) از محور هراز ممنوع است.
** محور فیروزکوه
– تردد تمام تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 22 روز جمعه بیست و هفتم مرداد از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.
** وضعیت جوی
بر اساس پیش بینی هواشناسی سیاه بیشه ، هوای امروز جاده کندوان نیمه ابری و دمای هوا نیز 23 درجه بالای صفر است .
همچنین هوای روز پنجشنبه در این جاده کوهستانی صاف تا قسمتی ابری در بعداز ظهر افزایش ابر پیش بینی شده است.
هوای روز جمعه این محور کوهستانی نیز صاف تا قسمتی ابری دربعدازظهر افزایش ابر همراه با بارش پراکنده و دمای هوا بین 15 تا 27 درجه می رسد.
خبرنگار : مهدی ابراهیم پور ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
/1602/1654انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید