21 طرح عمرانی و خدماتی در ایوان افتتاح و کلنگ زنی شدبه گزارش ایرنا، از این تعداد 20 طرح افتتاح و یک طرح کلنگ زنی شد که با افتتاح این طرح ها زمینه اشتغال 220 نفر در این شهرستان فراهم می شود.
استاندار ایلام در شروع این برنامه ها پروژه جداسازی آب شرب و فضای سبز پارک شهدا، میادین و بلوار سطح شهر ایوان را افتتاح کرد.
برای اجرای این طرح سه میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار با 80 هزار متر مربع سطح زیر پوشش هزینه شده است.
همچنین در این آیین فاز اول پروژه پارک امید شهر زرنه به مساحت 35 هزار متر مربع و توسعه فاز دوم به مساحت 10 هزار متر مربع، احداث سرویس های بهداشتی و نمازخانه با ١۴۰ متر مربع افتتاح شد.
برای اجرای این طرح ها تاکنون پنج میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی، سه میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی، پنج میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و یک میلیارد ریال اعتبار بند و تبصره ۶ سازمان شهرداری ها و همیاری های کل کشور هزینه شده است.
افتتاح دبستان ٢ کلاسه شهید عبدی روستای سرتنگ ایوان با زیربنای ١۰٨ متر مربع با اعتبار یک میلیارد و 828 میلیون ریال و با مشارکت بنیاد علوی و
افتتاح کارخانه آرد ستاره غرب ایوان در زمینی به مساحت پنج هزار و 12 متر مربع با سرمایه گذاری 60 میلیارد ریالی بخش خصوصی از دیگر پروژه هایی است که در هفته دولت در شهرستان ایوان افتتاح شدند.
دیدار با خانواده های جانبازان و شهدا و بازدید از قلعه جهانگیر خان از دیگر برنامه های سفر استاندار ایلام به شهرستان ایوان است.
خبرنگار: لیلی خاکی ** انتشاردهنده: شهریار حیدری فر
7180/6034انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید