5000 جلد کتاب به زندان جیرفت اهدا شدبه گزارش ایرنا، اکبر صالحی روز چهارشنبه در بازدید از کتابخانه مشارکتی تربیت زندان جیرفت با اشاره به اینکه کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه نیازمند ایجاد فضای مناسب آموزشی اخلاقی و تربیتی است، افزود: تکمیل این کتابخانه می تواند نقش بسزایی در اصلاح زندانیان داشته باشد.
وی تصریح کرد: بسیاری از مددجویان ناخواسته گرفتار زندان می شوند به همین سبب باید فضایی فراهم شود که زندانیان با وجود محدودیت استفاده از فعالیت های اجتماعی خارج از زندان، احساس یاس و ناامیدی نداشته باشند و در بازگشت از زندان به زندگی عادی خود بازگردند.
وی عنوان کرد: برای رسیدن این کتابخانه به شاخص های کتابخانه های عمومی لازم است تا به تجهیزات و نیروی انسانی مناسب تجهیز شود.
رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جیرفت گفت: با توجه به فعالیت هایی که زندان جیرفت در اصلاح افراد زندانی انجام می دهد در صدد هستیم تا کتاب های بیشتری را در زمینه های تربیتی و حقوقی به این زندان اهدا کنیم.
شهرستان جیرفت با 308 هزار نفر جمعیت از چهار بخش مرکزی، اسماعیلی، ساردوئیه و جبالبارز تشکیل شده و در فاصله 230 کیلومتری جنوب کرمان واقع است
خبرنگار: هادی شفیعی ** انتشاردهنده: روح الله صائب*
7450/6003انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید