ارتباط دستگاه های اجرایی و دانشگاه ها باید تقویت شودبه گزارش ایرنا، سیامک سلیمانی دشتکی روز چهارشنبه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری، پیوند و ارتباط بین مدیران کل دستگاه های اجرایی و مسئولان دانشگاه های استان را ضعیف دانست.
وی افزود: تقویت ارتباط مدیران کل دستگاه های اجرایی و مسئولان دانشگاه های چهارمحال و بختیاری می تواند اجرای طرح های توسعه ای بخش های مختلف این استان را شتاب دهد.
سلیمانی دشتکی تصریح کرد: استفاده از نظر دانشگاهیان و نخبگان را در این شرایط ضروری خواند.
وی همچنین یاداور شد: مسئولان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری باید برای تصویب طرح جامع گردشگری استان در هیات دولت تلاش بیشتری داشته باشند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: تصویب و اجرای برنامه های پیش بینی شده در این سند، رونق گردشگری، افزایش حضور توریست های داخلی و خارجی، افزایش اشتغال، کاهش نرخ بیکاری، دستیابی به شاخص های توسعه ای و بهبود وضعیت معیشت مردم را به دنبال دارد.
وی گفت: به منظور ارتقای وضعیت فعالیت دستگاه های اجرای چهارمحال و بختیاری مدیران باید نسبت به ارائه عملکرد خود در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی اقدام کنند.
سلیمانی دشتکی تاکید کرد: راه اندازی مرکز رشد و شتاب دهی به کسب و کار زنان به عنوان یکی از مهمترین برنامه های اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود: رونمایی از پنجره واحد اقتصادی چهارمحال و بختیاری به منظور اصلاح فرآیندهای استعلامی دستگاه های اجرایی استان با هدف جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای انجام سرمایه گذاری در بخش های مختلف این استان هفته دولت امسال انجام می شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: مدیران اجرایی استان همزمان با هفته دولت اطلاع رسانی و انعکاس عملکرد دستگاه های اجرایی را در دستور کار قرار دهند.
وی یادآور شد: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، اپلیکشین طراحی شده از سوی نخبگان در خصوص هوشمند سازی سیستم نوبت دهی پزشکان متخصص و عمومی تا یک هفته آینده بررسی و نتیجه را به ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان ارائه کنند.
خبرنگار: وحید رئیسی دهکردی**انتشار:جهانبخش صفری
7362/6021انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید