اردوی تیم ملی مردان گلف اوایل مهر ماه آغاز می شودسعیدی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: آخرین مرحله مسابقات گلف قهرمانی کشور در دو رده سنی بالاتر از 40 سال و 55 سال در روزهای 20 و 21 شهریور ماه در زمین گلف مجموعه انقلاب انجام می شود و پس از آن برترین های چهار رده سنی برای شروع تمرینات به اردو دعوت می شوند.
به گفته سعیدی پیش تر رقابت های گلف قهرمانی کشور مردان در دو رده سنی زیر 18 سال و 18 تا 40 سال برگزار شده است و با پایان قهرمانی کشور بالاتر از 40 و 55 سال سه نفر از برترین های این چهار رده به اردو دعوت می شوند.
وی ادامه داد: نفر چهارم که به اردوی تیم ملی دعوت می شود علی خزان بیگ لژیونر گلف مقیم المان است و هدف از برگزاری اردوی آماده سازی ، رسیدن گلف بازان به سطح مطلوبی از آمادگی برای حضور در رقابت های گلف قهرمانی مردان آسیا در کوالالامپور است .
رقابت های گلف قهرمانی مردان آسیا 18 تا 22 آبان ماه در شهر کوالالامپور مالزی برگزار می شود.
رئیس فدراسیون گلف در خصوص کادر فنی تیم ملی نیز گفت: در حال بررسی مربیان گلف هستیم و پس از پایان آخرین مرحله رقابت های قهرمانی مردان ، کادر فنی انتخاب و اردوی تیم ملی از مهرماه آغاز می شود.
سعیدی گفت: در این زمینه و به منظور افزایش آمادگی گلف بازان تیم های ملی گلف زنان و مردان مهرماه سال جاری به تورنمنت بین المللی
«سینکا» به میزبانی تایلند اعزام می شوند.
وی در پایان گفت: لیگ برتر گلف زنان کشور مهرماه با حضور 9 تیم آغاز می شود و لیگ مردان اواخر آبان ماه و پس از بازگشت تیم ملی از رقابت های قهرمانی آسیا آغاز می شود.
به گفته سعیدی هنوز تعداد تیم های شرکت کننده در سوپر لیگ گلف مردان کشور مشخص نشده است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh @ همراه شوید.
ورزشی **1828**1368
خبرنگار : خدیجه روزبهانی**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید