اسامی کشتی گیران ایران در جام بین المللی مدویدبه گزارش روز جمعه ایرنا از فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام الکساندر مدوید روزهای 25 و 26 شهریورماه در شهر مینسک کشور بلاروس برگزار می شود.
اسامی نفرات اعزامی به این مسابقات به شرح زیر است:
70 کیلوگرم: جمال عبادی
74 کیلوگرم: محمد متقی نیا- حمیدرضا زرین پیکر
86 کیلوگرم: احمد بذری
مربی ارشد: تقی اکبرنژاد
مربی: بهروز نیک نژاد
مربی سازنده اعزامی: مهدی قاسمی جو
داور: حمیدرضا فرسیابی
سرپرست: امید علوی زاده
همزمان با این رقابت ها جشن تولد ٨٠ سالگی الکساندر مدوید قهرمان المپیک و جهان و هم دوره جهان پهلوان تختی برگزار می شود که فدراسیون کشتی ایران هدیه ای ویژه ای برای وی در نظر گرفته است.

*** آمریکایی ها پس از کسب مدال طلا در رقابت های جهانی کشتی فرانسه به هر یک از طلایی های خود 50 هزار دلار پاداش دادند.
‘جردن باروز’ و ‘کایل اسنایدر’ قهرمانان کشتی آزاد المپیک و جهان پس از قهرمانی در فرانسه بلا فاصله جایزه ای 50 هزار دلاری معادل 193 میلیون تومان دریافت کردند.
همچنین به نفرات صاحب مدال نقره و برنز نیز به ترتیب 25 و 15 هزار دلار پاداش پرداخت شد.
آمریکایی ها هر ساله و از سال 2009 پس از مسابقات جهانی این جوایز را به قهرمانان خود پرداخت می کنند، جردن باروز تاکنون 465 هزار دلار معادل یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان جایزه دریافت کرده است.
آمریکایی در کل در پایان رقابت های جهانی 2017 مبلغ 270 هزار دلار به قهرمانان خود اهدا کردند. آمریکا از سال 2009 تا 2017 تاکنون مبلغ دو میلیون و نود و پنج هزار دلار (حدود 8 میلیارد تومان) به قهرمانان کشتی خود پاداش پرداخت کرده است.
همچنین آمریکایی ها در رقابت های المپیک 2016 به قهرمانان خود مبلغ 250 هزار دلار اهدا کرده اند.
رقابت های کشتی آزاد قهرمانی سال 2017 جهان روزهای سوم و چهارم شهریور ماه با حضور 56 تیم از سراسر جهان در سالن «آکور هتلز آرنا» شهر پاریس برگزار شد که تیم ملی کشتی آزاد ایران با یک مدال طلا در جایگاه نهم ایستاد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام [email protected] همراه شوید.
ورزشی** 1293** 1823
تنظیم :محمد طاهری* انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید