استاندار کرمان از معاون رئیس جمهوری خواستار اعتبار لازم برای بازسازی بم و زرند شدبه گزارش دریافتی ایرنا از روابط عمومی استانداری کرمان ،علیرضا رزم حسینی پیش از ظهر امروز (دوشنبه ) در تهران در دیدار با معاون رئیس جمهوری، تخصیص اعتبارات هزینه ای ماده 10 و 12 در مورد بازسازی و مرمت شهرستان های بم و زرند، را پیگیری و درخواست کرد.
براساس این گزارش همچنین در این دیدار استاندار کرمان نیز مسائل بودجه ای استان را با تمرکز بر مواردی همچون بودجه پروژه های استان مورد پیگیری قرار داد.
در این دیدار ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص کسری بودجه هزینه ای استان، با توجه به نظر مساعد معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور پیگیری و کمک به استان کرمان صادر شد.
همچنین در این دیدار بر ایجاد زیرساخت های لازم در برخی از مناطق بویژه مناطق محروم تاکید و مقرر گردید در سال های آتی به عنوان پروژه جدید از سوی استان مطرح شود.
****
* نشست مشترک انجمن توسعه استان و مجمع نمایندگان استان
همچنین به منظور هم اندیشی، همفکری و بررسی ابعاد و زوایای توسعه استان کرمان، نشست مشترک انجمن توسعه استان با مجمع نمایندگان استان به ریاست استاندار کرمان در تهران نیز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، در این نشست مشترک در خصوص ادامه اجرای مطالعات راهبردی و استراتژیکی پروژه های توسعه ای استان کرمان بحث و تبادل نظر شد.
در این نشست پس از ارائه گزارش مفصلی از مطالعات انجام گرفته در خصوص پروژه های استراتژیک استان از قبیل پروژه های آبی استان و طرح آمایش کویر که به منظور استفاده از ظرفیت های کویر و حفظ مراکز جمعیتی و امنیتی در حال انجام است، حاضران به بیان دیدگاهها، نظرات و پیشنهادات خود در این رابطه پرداختند.
مجمع نمایندگان استان در این نشستها که فرصت مناسبی برای هم اندیشی، همفکری و بررسی ابعاد و زوایای توسعه استان کرمان است،اعلام آمادگی کردند در خصوص ادامه اجرای مطالعات پروژه های توسعه استان که برای جنوب شرق کشور بویژه استان کرمان، بسیار حیاتی هست ، نهایت همکاری و حمایت انجام گیرد.
در ادامه برنامه های استاندار کرمان در تهران ، نشست بررسی پروژه های آبی استان کرمان با حضور مجمع نمایندگان استان برگزار و طرح جامع آب استان مورد بررسی قرار گرفت.
در این نشست پروژه های آبی استان از سوی مدیران مربوطه به صورت جداگانه پیگیری و مقرر گردید مجمع نمایندگان استان در خصوص تامین منابع مالی و تخصیص منابع ویژه برای اجرای پروژه های آبی استان همکاری لازم را به عمل آورند.
دریافت و انتشار : بهنام احمدی /5054انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید