استفاده از رنگ آبی برای کابینت آشپزخانه

هممون وقتی به دریای آروم آبی یا آسمون صاف نگاه میکنیم یه حس آرامش لطیفی داریم. آبی ازون دسته رنگاس که با خودش آرامش میاره. یک رنگ ملایم و خنک که فکر میکنم اگه تو دکوراسیون خونه ازش استفاده کنیم، هم نمای خوبی داره و هم اینکه خیلی شیک و قشنگه. تو این مطلب میخوام از کاربردای متنوعی که رنگ آبی میتونه تو آشپزخونه داشته باشه بنویسم. شما حتی میتونین از طیفای متنوع این رنگ تو اتاقای دیگه ی خونه هم استفاده کنین تا فضای خونه رو مهربون تر نشون بدین.

 

آشپزخانه ای دلنشین با رنگ آبی

با طیف های مختلف رنگ آبی به فضا تنوع بدید

اخیرا طیف های  مختلف رنگ آبی برای دکور آشپزخونه محبوب و پرطرفدار شده. اینجا چند نمونه از آشپزخونه هایی که از تنوع طیف رنگ آبی برای دکورشون استفاده کردن رو با هم میبینیم. این تنوع رنگی از آبی خیلی کمرنگ که مایل به سفید هست شروع میشه و به آبی خیلی تیره که مایل به سیاه هست میرسه.

کابینت آشپزخانه رنگ آبی پاستیلی

اگه به کابینت های ردیف پایین این آشپزخونه دقت کنین رنگ آبی پاستیلی رو که در کفپوش و لامپ آشپزخونه هم استفاده شده میبینین. با رنگ آبی ملایم برای کابینت های کف و قفسه های باز بالای آشپزخونه، هم سایه روشن ایجاد کنین هم اینکه فضای خوشامدگویی برای آشپزخونه بسازین.

 

رنگ آبی پاستیلی رنگی ملایم در آشپزخانه

 

سایه آبی قفسه ها

ترکیب کابینت های آبی ملایم و کفپوشهای چوبی

اگه از کفپوش های چوبی یا طرح چوب استفاده میکنین، کابینتهای آبی رنگ در کنار دیوارهای سفید و کفپوش چوبی، تضاد زیبایی از رنگها رو به همراه داره.

 

آبی ملایم و رنگ چوب

هارمونی رنگ آبی کابینت با رنگ استیل لوازم آشپزخانه

جاگذاری لوزم بزرگ استیل مثل هود، سینک و گاز در بین کابینتهای آبی هارمونی مناسبی رو ایجاد میکنه.

 

هارمونی رنگ آبی واستیل

با انتخاب رنگ روشن برای سقف و کف، رنگ آبی کابینتها رو تشدید کنین

ترکیب رنگ روشن بتن سقف و کفپوشهای چوبی خاکستری، رنگ آبی کابینت هارو تشدید میکنه و کمک میکنه تا بهتر به چشم بیاد.

 

تشدید رنگ آبی در کنار رنگهای روشن تر

هارمونی زیبای دو رنگ آبی تیره و نارنجی

به ترکیب رنگ نارنجی و آبی تیره در این تصویر توجه کنین.ا ستفاده از رنگ آبی تیره باعث شده تا روشنی رنگ نارنجی قفسه ها بیشتر مشخص بشه.

 

ترکیب رنگ آبی تیره و نارنجی

فضای آشپزخونه رو با آبی محرک تر کنین

رنگ آبی سیر کابینت ها در کنار رنگ استیل لوازم و همینطور حاله ای از رنگ زرد جزییات آشپزخونه، فضای این آشپزخونه رو محرک تر کرده.

 

جذاب کردن فضا با ترکیب آبی،نقره ای و زرد

اتصال توناژهای آبی

میتونین با استفاده از رنگ آبی تو جاهای مختلف خونه بینشون اتصال ایجاد کنین. تصویر پایین اتصال دو سایه رنگ آبی کابینتها رو با گذاشتن یک مبل آبی در فضای نشیمن داخلی نشون میده.

 

توناژهای مختلف رنگ آبی رو به هم وصل کنین

آشپزخونه ای لوکس با ترکیب سنگ مرمر و کابینتهای آبی

با کنار هم گذاشتن چند رنگ کاربردی تو هر آشپزخونه با یکی از رنگ های آبی تراوش رنگ رو میبینین. سنگ کانتر مرمری، رنگ طلایی شیر آب سینک ظرف شویی و دستگیره های کریستال و کابینتهای آبی تیره نمای درجه یک و لوکسی به آشپزخونه میده.

 

تراوش رنگ ها با ترکیبی زیبا

 

تراوش رنگ آبی در کنار سنگ مرمر

رنگ آبی مطلق رو با سفید و طلایی خنثی کنین

معمولا رنگ یکدست آبی ممکنه خیلی خوشایند نباشه. شما میتونین با رنگ های سفید و طلایی و نقره ای فضای آشپزخونه رو از یکنواختی خارج کنین.

 

خنثی سازی رنگ آبی

دیدگاهتان را بنویسید