اشتغالزائی 200 نفری طرح های هفته دولت در بهشهربه گزارش خبرنگار ایرنا ، سید خالق سجادی یکشنبه شب در نشت خبری با اصحاب رسانه افزود : طرح های اشتغال زایی هفته دولت این شهرستان شامل کارگاه تولید تابلوی برق صنعتی در شهرک صنعتی بهشهر ، چند طرح اشتغال زای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی و طرح توسعه اراضی باغی است.
وی ادامه داد : دولت در طول چهار سال گذشته خدمات بسیار خوب و مطلوبی به مردم بهشهر ارائه داده است که از جمله این طرح های می توان به ادامه تکمیل بیمارستان امام ، فاز دوم بندر امیرآباد ، مجوز احداث بزرگ ترین شهرک صنعتی شرق مازندران ، آبگیری سد گلورد ، آبرسانی شهری و روستایی ، توسعه گیاهان دارویی و باغات ، آماده سازی طرح جامع گردشگری ، واگذاری پارک های سرخ او ، مهربان رود و سالارتپه به شهرداری ها، کلنگ زنی کارخانه ام دی اف و تعداد دیگری از طرح ها بوده است.
فرماندار بهشهر با اعلام اینکه آغاز عملیات گازرسانی به روستاهای بالادست شهرستان از جمله نیازهای مردم منطقه بوده است که برای 60 روستای بالادست در حال اجراست ، گفت که برای هر روستا 15 میلیارد ریال اعتبار برای گازرسانی در نظر گرفته شده است.
سجادی، اوج شکوفایی و خدمت رسانی دولت را در بخش بهداشت و درمان عنوان کرد و یادآور شد: در کنار همه اقدامات مناسبی که در حوزه های مختلف انجام شده است ، ساخت مراکز درمانی و بهداشتی در دولت تدبیر و امید نسبت به هشت ساله دولت قبل پنج برابر شده است .
وی افزود : احداث گلخانه در شهرستان بهشهر از جمله دغدغه های مردم برای ایجاد اشتغال در این بخش بوده است که زمینی 50 هکتاری برای این امر اختصاص یافت که 2 هکتار آن با پیشرفت 50 درصدی در دست ساخت است تا زمینه اشتغال جوانان در این بخش فراهم شود.
فرماندار بهشهر با اشاره به ساخت و احداث شبکه های پائین دستی سد هم گفت که این شبکه ها با اعتبار 60 میلیارد تومان در بهشهر به اتمام رسیده است و با آبگیری کامل سد گلورد بخش اعظمی از مشکلات کمبود آب در اراضی کشاورزی برطرف می شود.
خبرنگار : مریم نظری ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7332/1654انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید