افتتاح 43 طرح عمرانی در استان کرمانشاهبه گزارش خبرنگار ایرنا، امروز 12 طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان پاوه، 13 طرح عمرانی در شهرستان های گیلانغرب و سرپل ذهاب و 18 طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در شهرستان روانسر به بهره برداری رسید.
اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه امروز شنبه به شهرستان پاوه سفر کرد و با حضور او 12 طرح عمرانی و خدماتی با 130 میلیارد ریال اعتبار از جمله گازرسانی به 500 خانوار شهر باینگان به بهره برداری رسید.
سوئیت های اقامتی پارک شهید کاظمی، بازسازی و نوسازی میدان مولوی و میدان شهدا، احداث دیوار حفاظتی خیابان گردشگری، آسفالت معابر و خیابان های اصلی شهر و تعریض، بهسازی و شن ریزی خیابان بالا دست شهر پاوه با 44 میلیارد ریال اعتبار از دیگر طرح هایی بود که توسط استاندار کرمانشاه در پاوه افتتاح شد.
طرح آسفالت روستای دشه شامل عملیات دیوار چینی، جدول گذاری، زیرسازی و آسفالت به مساحت 10 هزار متر مربع و به طول یک هزار و 200 متر و سه میلیارد و 450 میلیون ریال اعتبار و همچنین طرح آسفالت روستای نوریاب به مساحت 9 هزار متر مربع و طول 800 متر و صرف سه میلیارد ریال اعتبار در این سفر افتتاح شد.

**بهره برداری از 13 طرح عمرانی در شهرستان های گیلانغرب و سرپل ذهاب
همچنین در سومین روز از گرامیداشت هفته دولت، از 13 طرح عمرانی، خدماتی، رفاهی و کشاورزی در شهرستان های گیلانغرب و سرپل ذهاب بهره برداری شد که در مجموع برای اجرای این طرح ها 67 میلیارد ریال اعتبار هزینه شد و زمینه فرصت شغلی جدید برای 30 تن از افراد جویای کار منطقه نیز فراهم شده است.
از این تعداد طرح، 10 طرح صنعتی، آموزشی، خدماتی، رفاهی و کشاورزی در شهرستان گیلانغرب افتتاح شد.
بهره برداری از واحد تولید قطعات خودرو (وگا صنعت) با ظرفیت تولید سالیانه 104هزار قطعه آلترناتور در منطقه کاسه کران از توابع گیلانغرب از جمله این طرح ها بود.
از دیگر طرح های افتتاح شده در گیلانغرب می توان به 9 طرح گازرسانی به 120 خانوار روستاهای زینل خان، شیرزادی و شاعران، سه طرح اجرای سامانه آبیاری تحت فشار در روستاهای چشمه پهن، تازه آباد و زینل خان، احداث مجموعه ورزشی و بازی کودکان در تازه آباد بطی، احداث مهد کودک و عملیات اجرایی احداث آموزشگاه سه کلاسه در روستای چشمه پهن در دهستان چله از توابع بخش مرکزی این شهرستان با اشتغال زایی 30 تن و اعتبار هزینه شده 23 میلیارد ریال اشاره کرد.
همچنین سه طرح عمرانی و خدماتی با صرف بیش از 44 میلیارد ریال شامل روکش آسفالت راه های روستایی مهکی امین، رفیع و گاوچالی به طول 2/9 کیلومتر با 15میلیارد ریال اعتبار، روکش آسفالت میانکل – ناوفره به طول 6 کیلومتر با 12 میلیارد ریال اعتبار و روکش آسفالت جاده روستایی کل داوود به پادگان ابوذر به طول 2/12 کیلومتر و 17 میلیارد ریال اعتبار در شهرستان سرپل ذهاب افتتاح شد.

**افتتاح 18 طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در روانسر با حضور استاندار
استاندار کرمانشاه در ادامه سفر خود به شهرستان پاوه 18 طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی شهرستان روانسر شامل گازرسانی به 14 روستا، مرحله اول تعریض و روکش مسیر حسن آباد، سه راهی بنچله، ساختمان اداری شهرداری روانسر، 11 طرح آبیاری تحت فشار و مرغداری 20 هزار قطعه ای و مرحله دوم توسعه سیلوی ذخیره گندم را با 174 میلیارد ریال اعتبار افتتاح کرد.
با افتتاح این طرح ها زمینه اشتغال 15 نفر فراهم شده است.
همزمان با گرامیداشت هفته دولت 27 طرح عمرانی، کشاورزی و خدماتی با اعتباری بیش از 156 میلیارد و 590 میلیون ریال در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
سه هزار و یکصد میلیارد ریال طرح و پروژه عمرانی، خدماتی و کشاورزی در هفته دولت امسال در استان کرمانشاه به بهره برداری می رسد.
3033/8066 خبرنگار:فرزاد نویدی ** انتشار دهنده:علی مولویانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید