افزون بر 10طرح بهداشتی عمرانی در بخش مرکزی نیکشهر افتتاح می شودمجتبی بلوچ زهی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از طرح های بهداشتی عمرانی بخش مرکزی نیکشهر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مرکز بهداشتی درمانی دهستان مخت با اعتباری افزون بر 10 میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح می شود.
وی ادامه داد: همچنین مرکز بهداشتی درمانی روستای کوچینک شهرستان نیکشهر در هفته دولت امسال آماده بهره برداری است.
وی افزود: ساخت ساختمان های دهیاری روستاهای مخت، جلایی کلگ، چاهان، جدول گذاری روستای چاهان، ملوران و چند پروژه دیگر در حوزه دهیاری ها از جمله طرح هایی است که در هفته دولت با اعتبار مستقیم دهیاری ها به بهره برداری خواهد رسید.
وی بیان کرد: تمام تلاش بخشداری بر این است تا تمامی طرح های در دست اجرا در بخش مرکزی نیکشهر در هفته دولت به بهره برداری برسد.
بخشدار مرکزی نیکشهر گفت: به منظور سنجش کیفی روند اجرایی طرح های در دست ساخت در سطح این بخشداری و بررسی مسائل و مشکلات روستائیان بازدیدهایی به صورت ماهانه انجام می شود.
بلوچ زهی با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید اظهار داشت: دولت یازدهم اقدامات توسعه ای بسیار زیادی در حوزه زیرساخت ها از جمله راه، آب، برق و غیره در بخش مرکزی نیکشهر انجام داده است.
وی ادامه داد: طی چهار سال گذشته با توجه به افزایش چشمگیر بودجه دهیاری ها اقدامات مطلوبی در سطح برخی از روستاهای بخش مرکزی نیکشهر در حوزه های عمرانی، فرهنگی و خدماتی انجام شده است.
به گزارش ایرنا بخشدار مرکزی نیکشهر همراه با شماری از مسئولان شهرستانی از طرح های مرکز بهداشتی درمانی، گیرنده دیجیتال، ساختمان دهیاری روستای مخت، گیرنده ایرانسل، پارک هزار هکتاری، زمین فوتبال و سایر طرح های روستای جلائی کلگ این شهرستان بازدید کردند.
نیکشهر از شمال به شهرستان های ایرانشهر و دلگان، از شرق به شهرستان های قصرقند و سرباز، از جنوب به شهرستان های کنارک و چابهار، ازغرب به شهرستان فنوج و استان هرمزگان محدود است.
شهرستان نیکشهر با 395 روستا، چهار بخش بنت، لاشار، آهوران و مرکزی براساس سرشماری نفوس و مسکن آبان سال 1395 تعداد 141 هزار و 894 نفر جمعیت با 37 هزار و 207 خانوار در فاصله 510 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.
3213**6081خبرنگار: اکبر نوری**انتشاردهنده: حیدر سرایانی
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedanانتهای پیام /*

‘;$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “”+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}
function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}ارسال به دوستان
دیدگاهتان را بنویسید